Pesukastiga kontinentaalvoodi ABC

pesukastiga kontinentaalvoodiTavaline vedrumadrats, pesukastiga kontinentaalvoodi või suvaline diivanvoodi, mis see üldse loeb? Korralik uni on hädavajalik, sest see aitab teha meid õnnelikumaks, hoida tervist ning üleüldiselt toetada igapäevaelus toimetulekut. Veetes kolmandiku ööpäevast voodis, peaks see olema mugav, mistõttu on vaja võtta aega valiku tegemisel, et jõuda parima otsuseni.

Miks on kontinentaalvoodi pesukastiga aina populaarsem valik?

Voodeid on seinast seina. Seda nii nende laiuse, disaini kui tehnoloogiliste lahenduste osas. Üha rohkem fänne on leidnud jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi, aga endiselt on inimesi, kes ei tea sellest midagi ning küsivad, mis on kontinentaalvoodi. Mis teeb selle sedavõrd eriliseks, et paljud kontinentaalvoodi soetanud on lubanud, et nad ei valiks enam kunagi mõnda muud lahendust?

Vastus peitub viisis kuidas kontinentaalvoodid on ehitatud: kahest kušetist koosnev alusosa ning vedrumadratsiga ülemine osa. Esmaklassilise mugavuse saavutamisele aitavad kaasa ka madratsid, millel on mitmetsooniline vedrutaskute süsteem, kus kõik vedrud töötavad omaette, teistest sõltumatult. Võrreldes tavalise madratsiga on ühel ruutsentimeetril ka rohkem vedrusid. Kahe lahenduse ühistöö tulemuseks on parem toetus kogu kehale!

Tavalise kontinentaalvoodi kõrval on aga üks veel parem variant. Pesukastiga kontinentaalvoodi, mis muudab toa ruumikasutuse otstarbekamaks. Kuigi see võib kõlada liiga lihtsalt, siis magamisaseme all oleva ruumi kasutusse võtmine võib aidata säästa ruumi mujal. Ja mitte veidi, vaid isegi kummuti või riidekapi arvelt! Kes ütleb, et voodid mis pakuvad ka hoiustamisruumi, peavad olema robustsed ning inetud? Kontinentaalvoodid näitavad, et kaks ühes lahendus saab olla elegantne, stiilne ning sobiv igasuguse sisekujundusega.

Pesukast peitub tõstetava aluse all, mida on kerge liigutada. See võib olla nii üks suur kast kui vaheseinte abil eri osadeks jaotatud. Igal juhul lubab pesukast mugavalt mahutada näiteks varu voodipesukomplektid, tekid, padjad ja kõik muud asjad, millele otsid sobivat panipaika.

Pesukastiga kontinentaalvoodi tuleb rohkete boonustega

Olgu, see on nüüd paigas, et kontinentaalvoodi kastiga pakub lisa panipaiga võimalust. Aga põhjuseid, miks kaaluda kontinentaalvoodi ostu, on rohkemgi.

Puidust või ka metallist raamiga voodi on pikalt olnud magamistoas tavaliseks valikuks. Sama kaua on inimesed ka voodi vastu oma varbaid või põlvi ära löönud või maadelnud voodi tuppa mahutamisega. Kontinentaalvoodil puudub traditsiooniline raam. Tänu sellele on varbad ja põlved päästetud ning samade mõõtudega madrats võtab tunduvalt vähem ruumi kui raamiga lahenduse korral.

Kontinentaalvoodi sobib hästi nii ühele kui ka kahele inimesele ning seda saab tellida või osta eri laiustes. Kui sa pole kindel kuidas valida madratsit, vaata enne ostmist üle vähemalt mõned põhilised juhtnöörid. Hea on teada ka seda, et kui sinu ja kaaslase madratsisoovid on väga erinevad, võibki osta eraldi madratsid ning võtta appi kattemadrats, et kaks magamisaset üheks liita.

Ja viimane kasulik mõte, kontinentaalvoodi pesukastiga aitab ka voodialust tolmurullidest puhtana hoida! Nende jaoks pole lihtsalt ruumi! Ehk siis kontinentaalvoodi pesukastiga on praktiline, ilus ning ka mugav lahendus. Mida muud ühelt voodilt tahta?

Lisan ostukorvi...