Home4you mööblisalong

Avasime aastal 2019 klientidele uue e-poe mööblisalongi Home4you peakontoris Tänassilma Tehnopargis. Kolmelt korruselt (1800m2) leiad suurima valiku toodete näidiseid ja kõikide püsisortimendi toodete näidiseid - mööbel, erinevad sisustustooted, aiamööbel, kontoritoolid! Mööblisalongis pakume personaalsemat teenindust, tooteid saab kohapeal osta ja soovi korral kohe kaasa võtta! Mugav on kasutada ka meie tasuta transporti!

Tel: +3726393939, salong@home4you.ee 

Olete oodatud tööpäevadel 09.00-17.00 
L-P suletud

22.06 9-13.30
23-24.06 suletud

Hulgi- ja projektimüük

Parima teeninduse tagamiseks eelregistreeri tel: +3726390636, horeca@home4you.ee
Olete oodatud tööpäevadel 9.00-16.00

Mööblisalong asub:

Linamäe 12, Tänassilma tehnopark, Saku vald 76406, Harjumaa

Vaata asukohta kaardil.

Salong Linamäe 12, Tänassilma

Mööblisalongid Tallinnas Sisustussalong Home4you - mööblisalong
 Sisustuse müük - Sisustussalongid tallinnas  Mööblisalong Tallinnas - müügisalong


Home4you mööblisalong Tallinnas pakub parimat valikut aiamööblit, mööblit elutuppa, söögituppa ja magamistuppa ning suurimat valikut kontoritoole. Kevad- ja suvehooajaks laiendame igal aastal aiamööbli näidiste valikut, kohapeal saab näha enamikku uutest aiamööbli komplektidest ning kõiki olulisemaid tooteid aiamööbli sortimendist. Sügishooajaks suurendame tubase mööbli valikut, kuid põhisortiment aiamööblist on aastaringselt olemas. Tänapäeva aiamööbel sobib sageli ka toas kasutamiseks. Kolmandalt korruselt leiab meie suurima valiku kontoritoole, enam-vähem kõik mudelid on näidistena väljas ning paljud värvid samuti. Saab tulla proovima ning testima, et töötool oleks ideaalne.

Meie müügisalong ootab ka projektimüügi kliente, sisustame kohvikute ja restoranide väliterrassid, spa'de kohvikud ja basseiniveered ning äriettevõtete kontorid - töötoolide, tugitoolide ja diivanite valik on suur! Tutvu siin valikuga meie tehtud töödest. Samuti on oodatud sisekujundajad oma projektidega nii eraisikute kui ettevõtete ruumide sisustamiseks. Salongis pakume personaalset teenindust ning soovi korral võib kohtumise eelnevalt kokku leppida. Home4you sisustab tühjad kohad!

Sisustussalong asub linna lähedal, Laagri piiril. Salongi juures on mugav parkida ning soovi korral saab kaubad laost ise kaasa võtta. Pakume ka tasuta transporti üle Eesti!

 

Lisan ostukorvi...