Meie kaubamärgid

Home4you logo Home4you mööbel

 

Home4you 

Home4you kaubamärk koondab suure valiku erinevaid mööbliesemeid ning mööblisarju, millest paljud sobivad ka kontorisse. Valikus on moodsat värvitud mööblit, palju põnevaid spoone, erinevaid eksootilisi puitmaterjale ning suurel hulgal klientide lemmikut - tammepuidust mööblit. Suurem osa mööblivalikust moodustavad elutuppa ja söögituppa sobivad komplektid ja tooted.

Stiililt pakub Home4you kaubamärk midagi igale maitsele - on moodsat skandinaavialikku mööblit, lihtsat klassikat ning ka romantilist stiili. Söögituppa pakume valiku lihtsustamiseks valmis komplekte, aga ka võimalust ise lauad-toolid komplekteerida. Toolide ja baaritoolide valik on suur ning kattematerjale on plastikust kangani. Samuti on Home4you valikus palju erinevates stiilides diivaneid, diivanvoodeid ja tugitoole.

Home4you kaubamärgi toodetest suure osa moodustavad erinevad sisustustooted. Meil on palju erinevates suurustes kummuteid ning karpe-kirste, kõike vajalikku esikusse ja garderoobi, kaunid metallmööbli sarjad rõdule või talveaeda, väga suur valik korve-kaste, kellad, pildid, nõud jne. Home4you kaubamärgi all toome maale ka kvaliteetseid küünlaid ning pakume väga suure valiku naturaalse välimusega kunstorhideesid. Meie tekstiiltoodetest padjad, linad ja linikud on enamjaolt valmistatud meie enda õmblusosakonnas ning tekstiilisarjade valik aasta aastalt muutub ning käib ajaga kaasas.

Garden4you logo Garden4you aiamööbel

Garden4you

Garden4you kaubamärk esindab Baltikumi suurimat aiamööblivalikut. Erinevad materjalid ning värvid pakuvad valikuvõimalusi ning sobiva aiamööbli või sisustustoote leiab igaüks. Garden4you valikust leiab väga suure valiku ülipopulaarseid ilmastikukindlaid Wicker plastikpunutisega komplekte ning üksiktooteid, mida saab vastavalt värvile omavahel kombineerida. Samuti pakume puidust, kunstpuidust, alumiiniumist ja plastikust aiamööblit, aiakiikesid, rippkiikesid, päikesevarje, varikatuseid, batuute, aiatekstiile jms.

Omaette valiku moodustavad ka HORECA sektorile mõeldud erinevad lauajalad, lauaplaadid ning toolid, mis sobivad suurepäraselt kohvikutele, restoranide väliterrassidele või rannabaaridele. Siin saab ise tooteid kombineerides enda vajadustele sobivad komplektid luua.

Garden4you kaubamärgi tooted on valitud nii hetketrende silmas pidades kui ka sooviga rikastada aiamööbli turgu uute ning huvitavate toodetega. Meie tootevalikut luues on alati arvestatud klientide lemmiktoodete ning sarjadega, samuti on põhikollektsiooni loomisel määravaks värvid, mida meie kliendid eelistavad. Kuigi alati püüame aktsendiks lisada midagi teistsugust ja tuua aedadesse uusi põnevaid värve ning erilisi tooteid ehk tuua maailmast uuemaid trende.

Office4you logo Office4you kontoritoolid

Office4you

Office4you kaubamärgi all toome maale väga suure valiku töö- ning kontoritoole. Oleme mõelnud kõigile – on sobivad toolid lastele ja noortele, kontoritöötajatele, juhtidele, kassapidajatele, klientidele jne. Meie valikus on ergonoomilised toolid neile, kes peavad pika päeva laua taga istuma, on toole erinevates mõõtudes inimestele, on klassikalist lihtsat töötooli aga ka huvitavaid ning stiilseid värve ja disaini neile, kes vajavad enda ümber midagi enamat. Office4you toolide kollektsiooni koostamisel oleme jälginud klientide eelistusi ning soove, et meilt leiaks õige tooli iga klient. Klienditoolide valikul on võimalused laiemad ja vastavalt klientide eelistustele saab paljud mudelid tellida sobivas värvitoonis kattekangaga.

Lisan ostukorvi...