Küsimused - vastused

Korduma kippuvad küsimused

Miks ei saa e-poest osta kõiki kodulehel kuvatavaid tooteid?

E-poest ei saa tellida tooteid, mis on pealaost otsa saanud. Kui soovitud toote juures puudub link "lisa ostukorvi", ei ole kaup e-poes saadaval. Klõpsates "saadavus" näete, missugusest Home4you kauplusest on toodet veel võimalik osta.

Kas e-poest on võimalik osta järelmaksuga?

Meie e-poest on võimalik osta järemaksuga kui ostukorvi summa ületab 99 €. Tasumisel valige makseviisiks taotlen järelmaksu ja järgige juhiseid.

Kas kaup tuuakse ka kortermaja viimasele korrusele?

Transpordi hind sisaldab transporti Teie maja välisukseni. Tallinnas ja Harjumaal teostame vedu tuppa näidatud kohta (kasutame vajadusel kahemehelisi kullermeeskondi). Loe lisaks https://www.home4you.ee/et/transport/

Kas tellitud mööbel saabub detailidena?

Enamasti saabub mööbel detailidena ning kindlasti on pakendis kaasas ka toote kokkupaneku juhend.

Kaua minu tellitud kaupa kaupluses hoitakse?

Ostetud kauba ladustamine Home4you kaupluste ladudes on tasuta kuni kolm tööpäeva ostu sooritamise hetkest alates. Edasine ladustamine maksab 6 € päev.

Tegin e-poest tellimuse, kuid ei ole saanud kinnitust oma e-mailile?

Peale edukat tellimuse esitamist saadame teile tellimuse kinnituse e-mailiga. Juhul, kui Te postkastist meie kirja ei leia, siis palun vaadake ega kiri ei ole kogemata rämpsposti kausta sattunud. Kui märgite oma postkastis, et "tegemist ei ole rämpspostiga" jõuavad edaspidiselt Teie tellimuse kinnitused sissetulevate kirjade kausta.

Lisan ostukorvi...