Magamistoamööbel ja sisustusideed

Magamistuba on ruum, kus veedame palju aega ning puhkame. Seetõttu peab magamistuba olema võimalikult rahulik ja harmooniline, et suudaksime ennast täielikult välja puhata. Olles olulisim tuba, siis seda sisustades tuleb pöörata palju tähelepanu nii seinte värvitoonidele kui ka magamistoamööblile. Magamistoamööbel peab olema nii mugav, et igaüks tunneb ennast seal imehästi!

Kvaliteetne ja vastupidav magamistoamööbel, mis aitab sul puhata, leiab meie mitmekülgsest valikust. Valikust leiab magamistoa komplektid kui ka üksikud mööbliesemed nagu voodid, madratsid, voodipeatsid, õdusad lambid, kummutid jpm. Leia enda lemmik!

Magamistoa komplekt on ideaalne valik inimestele, kes armastavad ühesugust läbivat stiili enda toas. Magamistoa komplektid saab iga inimene panna kokku sobitades nii erinevate kui samade sarjade tooteid. Lase enda fantaasial lennata ja kombineeri unikaalne magamistoa komplekt!

   Stiilne magamistoamööbel
Kuidas valida stiilne magamistoamööbel
   Ideaalne riidekapp - kuidas valida
Ideaalne riidekapp - kuidas valida riidekappi?
   Kuidas valida madrasit
Kuidas valida madratsit - madratsi valimine
   Jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi - miks valida
Jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi
   Kvaliteetne voodi ja madrats - hea une saladus
Kvaliteetsed voodid ja madratsid - hea une saladus
   Sisustusideed videopildis
Sisustusideed
   Miks valida nurgadiivan
Miks valida nurgadiivan?
   12 nõuannet kuidas valida voodit?
Voodid - kuidas valida
   Pesukastiga kontinentaalvoodi
Pesukastiga kontinentaalvoodi
   Parim kattemadrats
Parim kattemadrats
   Madrats 160x200cm
Madrats 160x200cm
   Parim madrats
parim madrats ehk hea madrats

 

Magamistoa voodi valimine

Magamistoa mööblist on kõige olulisem magamistoa voodi ja madrats. Õige magamistoa voodi ja madrats aitavad välja puhata! Magamistoa voodi valimisel tuleb katsetada ja ise järgi proovida. Teiseks, pea meeles magamistoa üldist sisekujundust: voodi on suhteliselt suur ja domineeriv mööbliese, vali nii, et see sobib kogu ruumiga.

Magamistoa valgusti

Magamistoa valgustid peaksid olema pigem hämarad. Vali mitu lampi kui soovid voodi kõrvale lugemislampi ja põhivalgust. Magamistoa lamp võib olla põrandalamp, seina- või laelamp, sõltuvalt, millise lambi järgi on vajadus. Põrandalambid on mugavad ja õdusad just magamistuppa!

Magamistoa kapp ja kummut

Magamistoa kapid olgu ruumikad - aastatega koguneb palju riideid ja aksessuaare, mida tihtipeale ei ole kusagile panna. Suur magamistoa kummut lahendab probleemi. Laias valikus magamistoa kapid leiab meie valikust, tutvu lähemalt ja leia kapp, mis sobib magamistuppa!

Lisan ostukorvi...