Jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi - miks valida?

Mööblitööstuses on uueks tulijaks jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi. See on kõrgelt mugavust hindavate inimeste absoluutne lemmik erakordse lahenduse poolest. Jennkivoodi koosneb kolmest osast, millest alusvoodi moodustavad kaks kušetti ja ülemise osa vedrumadrats. Selline voodi ülesehitus loob mugava toestuse inimkehale, mis muudab jenkkivoodi mugavuse tippklassiks.

kontinentaalvoodi - jenkkivoodi 140x200kontinentaalvoodi - kontinental voodi
Kontinentaalvoodi RED

Jenkkivoodi vedrusüsteem on mitmetsooniline: 5- või 7-tsooniline pocket vedrusüsteem. Pocket vedrusüsteemi puhul on kõik vedrud pakitud eraldi nö kotikestesse, mis võimaldab vedrudel töötada üksteisest sõltumatult. Mitmetsooniline vedrusüsteem muudab jenkkivoodi madratsi tavapärasest versioonist mitmeid kordi toekamaks vabastades inimese selgroo ja lihaste pingetes. See omakorda garanteerib kvaliteetsema une kogu öö vältel ja ennetab erinevaid seljavaevusi, mis tihtipeale vales asendis magades võivad tekkida.
Vedrusüsteemi tsoonilisus näitab seda, kui palju vedrusid on ühe pindalaühiku kohta: 5- ja 7-tsoonilise vedrusüsteemi puhul on ruutsentimeetril mitmeid kordi rohkem vedrusid kui tavapärasel madratsil, mistõttu on jenkkivoodi madrats palju tugevama ja mugavama toega inimkehale.

kontitentaalvoodi BLACK - mis on kontinentaalvoodikontitentaalvoodid - BLACK - jenkkivoodi 180x200
Kontinentaalvoodi BLACK

Kvaliteetne ja allergeenide vaba materjal on oluline madratsi ostu puhul, sest see hoiab ära erinevad nahaärritused kui ka allergiahood. Jenkkivoodi madrats on mõlemalt poolt kaetud HR ehk high resilience (ing. k) porolooniga, mis vetruvam ja seetõttu ka mugavam kui tavaline poroloon. Lisaks sellele pakub Home4you jenkkivoodeid Sleepwell madratsitega, mille puuvill ja vatiin vastavad rahvusvaheliselt tuntud Öko-Tex 100 standardile ja on samuti ka heaks kiidetud Eesti Allergialiidu poolt.

Jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi on uudse lahenduse poolest erakordne ja tervislik valik sinu kehale. Lisaks headele ergonoomilistele omadustele näeb jenkkivoodi väga peenejooneline ja luksuslik välja. Valides kauni voodipäisega jenkkivoodi, muudad enda magamistoa lausa kuninglikuks. Loe ka 12 nõuannet kuidas valida voodi.

Lisan ostukorvi...