MÖÖBLIPOED TARTUS - HOME4YOU MÖÖBLIKAUPLUSED

Mööblipoed Tartus - mööblikauplused ja mööbel

Tartu E Kaubamaja

Home4you Interjöör
E-R 10-19 ▪ L 10-16

Tehase 16, Tartu

Tartu maakond 50107
Tel +372 58 501 286
skype: tartu-home4you
tartu@home4you.ee

 
Home4you Tartu sisustuskauplus asub Tartus, Sisustus E-Kaubamaja keskuses. Meie kaupluse leiad peasissepääsust sisenedes otse koridori lõpus vasakut kätt.

Kaupluse pinda on ligi 400m2 pakkudes laia valikut elutoa-, söögitoa- ja suvemööblit, samuti põnevaid sisustuselemente küünaldest kuni laualinikute ja vaipadeni.

Kas Tartu mööblikauplus müüb e-poe tooteid?

Veendumaks, et mööblipood Tartus müüb teie soovitud tooteid, kontrollige tootelehel kategooria Saadavus alt Tartu kaupluse olemasolu. Näide, et toode on olemas Tartu mööblikaupluses:
Mööblikauplus Tartus

 

Kõrgekvaliteetne mööbel Tartus

Stiilse mööbli müük Tartus. Home4you mööblipood Tartus pakub laia valikut stiilset mööblit sinu koju

Soovid värskendada oma kodu? Kõige parema valiku kvaliteetset ja moodsat mööblit leiad just Home4you Tartu kauplusest. Tule ise kohale ja aitame sul leida sobivamad lahendused. On aeg vahetada välja magamistoa mööbel. Hea une tagavad uus voodi ja madrats. Lisaks sellele on meie poe laias valikus ka kattemadratsid, kapid, kummutid, peeglid jne. Tule ja vali välja ning meie aitame sind transpordiga.

Disaini endale modernne elutuba. Home4you Tartu mööblipood garanteerib kvaliteetse valiku: diivanid, tugitoolid, tumbad, kapid, lauad, toolid, kontorimööbel, diivanilauad. Meie poest ostetud elutoamööbel pole mitte ainult ilus ja stiilne vaid ka kõrgekvaliteetne ning kestab kaua. Sama kehtib kui osta meie poest köögimööbel: köögikapid, söögilauakompletid, söögilauad. Home4you suudab ühendada endas nii kvaliteedi kui hea stiilitunnetuse. Tule tutvuma – mööblipood Tartus ootab sind!

Meie soodushinnad pakuvad võimalust leida endale Tartust odav mööbel. Soodne mööbel on meie e-poes märgistatud soodushinnaga märgiga Soodne mööbel Soodne mööbel, näiteks:

Odav ja soodne mööbel

 

Lisan ostukorvi...