Jõuluehted ja jõuludekoratsioonid

Uued ja kaunid jõuluehted leiad sellel aastal vaid meie KAUPLUSTEST. Valik on suur ja särav - igaühele midagi. Tule külasta meie kaupluste suurepäraseid ning inspireerivaid väljapanekuid!

Ilusad, säravad jõuluehted muudavad iga kuuse pidulikuks. Et saabuvad jõulud oleksid teistmoodi, peaks varakult mõtlema milline võiks sel aastal olla ehete valik: kas teatud kindlas toonis või selle aasta trendivärvides, kas mingis kindlas stiilis või lõbusalt kirju. Kui palju muudatusi teha ei soovi, oleks ikkagi tore igal aastal lisada kuusele mõni uus jõuluehe. Erinevad jõuludekoratsioonid pakuvad suuri võimalusi kõigi eluruumide kaunistamiseks. Kui igas toas on kasvõi üks jõuludekoratsioon, tunneb jõulurõõmu kogu pere. Suurima valiku jõuluehteid leiad meie kaupluste kaunitest jõuluväljapanekutest! Vaata kaupluste infot siit.Jõulutrendid 2021/ 2022

Vaadates tulevikku – on selle aasta jõulude moto. Kolm levinumat trendilauset "südamlik + minimalistlik", "müstiline + päritolu" ja "kohalik + elujõuline" näitavad tulevase hooaja asjakohaseid teemasid, värve, materjale, inspiratsiooni ja stiile. Avastage uusimaid trende ja ammutage inspiratsiooni!

Südamlik + minimalistlik: teadlik ressursside kasutamine 

Selles stiilimaailmas on ühendatud mugavus ja minimalism. Selged jooned, vaoshoitud värvid ja looduslikud materjalid loovad rahuliku ja meeldiva õhkkonna. Intiimsustunne ja oma isikupära väljendumine tulevad esile läbi kasutatavate toodete - olenemata sellest kas kaunistatud on elutuba või kontor, oluline on esemete sentimentaalne väärtus. Hooajaülesed kaunistused ja motiivid, ajatud dekoratsioonid ning vastupidavad materjalid, väljendavad kestvust. Märksõnadeks on heledad värvid, kvaliteetsed tooted, naturaalsed materjalid.

Müstiline + päritolu: tegelikkuse ja kujutlusvõime hägustumine 

See mõistatuslik, loodusest inspireeritud stiil ühendab reaalsuse ja kujutlusvõime. Tulemuseks on üllatavalt kunstilised, loodusega seotud ja ebareaalsed, lausa müstilise auraga lahendused. Seda stiilimaailma iseloomustavad looduslähedased mustrid, mida üllatuslikult looduses üldse ei esine - kõik tundub tuttav ja samas kummaline.

Uued alternatiivsed materjalid jäljendavad tuttavaid materjale ja üllatavad uute lahendustega. Kestvad väärtused ja hoolikalt valmistatud tooted on sama olulised kui rituaalid. See trend väärtustab ühtekuuluvustunnet ja pidustusi ning muudab need taas elavaks, viib meid looduslikesse, kuid sürrealistlikesse maailmadesse.

Kohalik + elujõuline: lähedus ja rõõmsameelsus läbi kohalike toodete ja iseloomuliku disaini 

See stiilimaailm keskendub kohaga seotud projektidele, kohalikele toodetele ja iseloomulikule disainile sooviga stimuleerida rõõmsameelsust ja loovust ning luua pühendumuse ja läheduse tunnet paikadele, mida me kalliks peame. Lähiümbrus, naabruskond ja lähikond on tähtsamad kui kunagi varem. Privaatsed ja avalikud väliruumid on ihaldusväärsed avatud ruumid, mis võivad saada elu keskpunktiks. Samal ajal eralduvad töö ja tegevused üha enam fikseeritud ruumidest ning keskkonnateadlikud aspektid on kaasatud. See trend toob rõõmsameelsust läbi silmapaistvate värvide ja kohalike toodete.

Mõned värvipaletid jõuludeks...

Suurima valiku jõuluehteid leiad meie kaupluste kaunitest jõuluväljapanekutest! Vaata kaupluste infot siit

Lisan ostukorvi...