Diivanvoodid igapäevaseks magamiseks

Diivanvoodid igapäevaseks magamiseksDiivanvoodi ei tähenda ebamugavat küljealust. Modernsed lahendused on sellised, mis garanteerivad hea une ka siis, kui on vaja leida diivanvoodi igapäevaseks magamiseks. Oluline on vaid see, et see eesmärk oleks mõttes juba osturetke alustades.

Õige süsteem muudab igapäevaelu lihtsamaks

Esmalt peab veenduma selles, et diivan tuppa ka ära mahuks. Diivanvoodid on mitmekülgsed, kuid enne ostu sooritamist on tark mõte vaadata üle mõõdud ja veenduda, et vaba ruumi on selle ümber ka siis, kui diivanvoodi täielikult avada. Nurgadiivanvoodi igapäevaseks magamiseks võib seetõttu olla isegi parem valik, sest olenevalt mudelist saab seal magada ka ilma diivanit avamata.

Avamisest rääkides on oluline ka see kui lihtne on diivanvoodit avada ja sulgeda. Süsteem peab olema vastupidav, kergesti kasutatav ja muidugi mugav. Elu aitab mugavamaks muuta ka diivani juurde kuuluv pesukast, kus saab hoiustada voodipesu ja patju. Selle abil saab mujalt ruumi säästa ning kõik magamiseks vajalik on ühes kohas olemas.

Madrats igasse olukorda

Selles, et diivanvoodid igapäevaseks magamiseks sobiksid, on aga kõige suurem roll ikkagi madratsil, nagu tavalistel vooditel. Kolmeosaline jenkkivoodi on ilmselgelt mugavam kui aastakümnete vanune kušett. Kõigil on vist olemas mälestusi diivanvoodist, kus madrats on sama õhuke kui võimlemismatt ja voodiraami on tunda läbi öö. Saladus peitub lihtsalt õige madratsi valimises ja vajadusel mitme erineva variandi kombineerimises.

Vedrumadratsiga diivanvoodi juures on oluline vedrude arv. Mida rohkem vedrusid, seda parem. Veelgi parem on memory foam madrats, mis võtab magaja keha kuju, pakkudes toetust just seal kus vaja. Ja kuna jäigem madrats on hea magamiseks aga pehme madrats mugavam istumiseks, siis on lahenduseks kas kuldne kesktee või mitme variandi üheaegne kasutamine.

Kui diivanvoodi muud näitajad on ideaalsed, saab ka madratsiprobleemi kergelt lahendada. Lisamadrats on ergonoomiline ning heaks variandiks siis, kui soovid katta kokku volditavat diivanimadratsit. Teiseks variandiks on kattemadratsid, mis pakuvad samamoodi täiendavat magamismugavust ja kaitsevad ka diivani katteriiet kulumise eest. Mugavad diivanvoodimudelid on olemas ning kui tead mida otsid, pole keeruline need ka üles leida.

Lisan ostukorvi...