Valguspallid - jõuludeks ja aeda

ValguspallidTalvisel ajal on palju pimedamat aega, mis on ideaalne kaunite valguslahenduste jaoks. Jõulude lähenemisel mõtlevad inimesed üha enam, milliste valguslahendustega enda kodu ja aeda kaunistada.

Valguspallid on ühed populaarsemad valgustid, mida inimesed enda kodu kaunistamiseks ostavad. Erinevas värvigammas valguspallid loovad õdusa atmosfääri igasse tuppa, olgu selleks elutuba, magamistuba või lastetuba. Samuti leiab valikust valguspallid õue, millega kaunistada oma terrassiala või aed.

Kui oled tüdinud traditsioonilistest tuledest, siis valguspallid pakuvad teistlaadset disaini ja elamust! Traditsioonilisemad elektriküünlad ja jõulutuled aitavad samuti luua pimedal ajal hubase valgusallika.

Valguspallid siseruumidesse

Kodus hindame valgust ja hubasust - too enda tuppa sooja valgust erinevate valguspallidega. Siseruumidesse mõeldud valguspallid on valmistatud puuvilla niidist, mis on piisavalt tugev ümbris valgusallikale selle sees. Seetõttu sobivad valguspallid ka lastetuppa.

Valguspalle on võimalik soetada nii patareidega kui ka adapteriga. Valguspallid patareidega on hea valik, kui soov on paigutada kaunistusi kohtadesse, kus ei ole läheduses pistikupesasid.

Valguspall

Valguspallid adapteriga on mõnes mõttes mugavam valik, sest need ei vaja patareide vahetust.

Vali endale meelepärased valguspallid ja naudi mahedat valgust ning kauneid dekoratsioone!

Valguspallid õue

Valguspallid, mis on valmistatud puuvilla niidist sobivad vaid sisetingimustesse, kuid on ka olemas lahendused, mida saab kasutada õues. LED valguspallid koos kaugjuhtimispuldiga on ideaalsed välidekoratsioonid.

Selliseid välivalgusteid on võimalik leida alates 30-50 cm diameetriga, mis võimaldab kasutada erinevas suuruses palle, et mänguliselt kaunistada enda terrassiala. LED valguspallid töötavad puldi kaudu, millelt on võimalik reguleerida valgustoone ja sagedust - pane enda aed värviliselt särama!

Valguspallide valiku leiad meie e-poest - dekoreeri oma aed valguspallidega ja eristu naabrist!

Lisan ostukorvi...