Vana mööbli utiliseerimine - äravedu, vastuvõtt ja äraandmine.

Ostes Home4you e-poest omale uue diivani, tugitooli, madratsi või voodi, viime soovi korral teie vana samaväärse toote ära.

Teenuse hind koos uue toote transpordiga 39 .

Kui soovite vana diivani, tugitooli, madratsi või voodi ära viimist, siis valige ostu sooritades transpordiviisiks „Transport + utiliseerimine“

Mis kasu saate teie?

Kiirelt ja mugavalt ruum puhtaks. Ei pea muretsema, mida teha edasi oma vana diivaniga ja saate kohe paigutada uue toote soovitud kohta.

Meie korraldame toote toast välja vedamise ja äraveo.

Harjumaalt väljaspool pakume teenust uksest ukseni ehk uue toote tuppa ja vana toast välja vedu on hetkel veel kliendi kohustus.

Mis saab teie vanast mööblist?

Teie vana voodi, madrats ja erinev mööbel toimetatakse edasi meie koostööpartnerite kätte. vana mööbli vastuvõtt toimub meie järgmiste koostööpartnerite juures:

Kui toode ei ole kasutuskõlblik, siis viime utiliseerimisele: http://www.ragnsells.ee/

Ragn Sells 

Miks tuleb vana mööbel ära viia?

Vana mööblit ei ole otstarbekas niisama ära visata - see vana mööbel, mida soovitakse ära visata, võib olla kellelegi teisele vajalik. Vana või seisma jäänud mööbli ära viskamine on raiskamine - anna see taaskasutusse ja säästa loodust!

Teiseks, vana mööbli ära viskamine ei ole niisama lihtne: vana mööblit ei ole võimalik mahutada prügikonteinerisse. Konteineri kõrvale jätmisel peab järgima korteriühistus kehtestatud reegleid.

Mida teha vana madratsiga?

Vana madratsi utiliseerimine toimub samamoodi nagu vana mööbli äravedu Tallinnas, Tartus ja üle Eesti. Sinu vana madratsi utiliseerimine toimub koostöös Ragn-Sells’iga - meilt tellides ei pea sa enam muretsema, mida teha vana madratsiga.

Madratsi äravedu koos uue mööbli transpordiga maksab Home4you-st tellides 39 € (sisaldab ostetud mööbli kohalevedu ja kasutatud mööbli/vana madratsi äravedu). Pea meeles, et vana mööbli äraandmine on võimaik ainult uue toote sooritamisel.

Vana mööbli äravedu Tallinnas, Tartus ja üle Eesti ei ole olnud varem nii lihtne - telli uus mööbel meilt ja viime sinu vana ise ära!

Lisan ostukorvi...