Valgusketid - valguskett õue ja tuppa

Valguskett - valgusketidKaunid jõulutuled löövad linna särama! Talvel on ilus kaunistada ka enda kodu ja aeda. Kui oled tüdinenud traditsioonilistest jõulukaunistustest ja valgustitest, siis tasub leida uued ehted. Iga aastaga täienevad meie poeletid erinevate jõulukaunistustega. Milliseid valgusallikaid soetada kodu kaunistamiseks?

Lihtsad aga efektsed valgusketid

Kaunistustega ei tasu liiale minna, tihtipeale peab paika, et mida vähem, seda parem. Suuremate majade kaunistamiseks sobivad hästi valgusketid. Valguskett annab kauni sära kogu majale ning jääb silma igale möödujale.

Valguskette leidub erinevates variantides: pallidega, langevate jääpurikatega jms. Valguskett pallid ja jääpurikad sobivad nii õue kui tuppa. Klassikalised jääpurikakujulised valgusketid on ühed lemmikud läbi aegade.

Õues kasutamiseks vali LED valguskett, mis on säästlik ja lihtne lahendus. Leia valguskett õue meie e-poe valikust ja kaunista oma elamu säravate dekoratsioonidega!

Kuidas leida õige valguskett?

Valguskettide valik on suur ja seetõttu on keeruline valida just see õige valguskett õue, aeda või tuppa.

Valgusketi valimisel pööra tähelepanu, millist liiki pirnidega on tegu. LED valguskett on kõige mõistlikum valik, sest ei tarbi nii palju elektrienergiat, samuti LED pirniga valguskett ei kuumene. Teiseks, pööra tähelepanu sellele, kuidas valgusketti on võimalik ühendada vooluvõrku. Olemas on nii patareidega kui ka adapteritega variante. Valguskett patareiga on hea lahendus tuppa ja sellistesse paikadesse, kus ei ole lähedal elektripistikuid.

Pane enda kodu särama ja leia meie valikust valguskett õue ja tuppa!

Lisan ostukorvi...