Elutuba ja söögituba

Elutuba on kodu süda. See võib olla köögi laiendus, magamiskoht kallitele külalistele, kodukontor, peopaik sünnipäevadel ning ka lihtsalt mõnus koht, kus nautida perega koosolemist ning ühiselt filme vaadata. Tänu erinevatele rollidele võib elutoa kujundamine osutuda parajaks pähkliks. Meie ideede, nõuannete ja soovitustega pole ideaalne elutoa sisustus kaugel. Elutoa komplektid, mida oma poodides pakume, on erineva disainiga ning mitmesuguste funktsioonidega.

Elutoa mitu erinevat nägu

Igal perel on oma soovid ja vajadused selles osas, milline elutuba välja võiks näha. Toome välja mõned mõtted, mida elutoa kujundamisel silmas pidada.

   Elutuba - ideid ja sisustamine
Elutuba - ideid ja elutoa sisustamine
   Diivanvoodi või diivan, mida valida
Diivanvoodi või diivan, mida valida
   Kuidas valida söögitoamööblit
Köögimööbel ehk söögitoamööbel
   Miks valida nurgadiivan
Miks valida nurgadiivan?
   Elutoa roll sinu kodus - sisekujundaja soovitab
Elutoa roll sinu kodus
   Tugitoolvoodi lahtikäiva diivani asenduseks
Tugitoolvoodi lahtikäiva diivani asenduseks
   Diivanikomplektid - 11 diivanikomplekti ideed
Diivanikomplektid - 11 diivanikomplekti ideed
   Diivanvoodid igapäevaseks magamiseks
Diivanvoodid igapäevaseks magamiseks
  Pesukastiga nurga- ja diivanvoodid
Pesukastiga nurgadiivanvoodid ja diivanvoodid
  Tammepuidust söögilaud igasse koju
Tammepuidust söögilaud igasse koju
  Reguleeritava mehhanismiga tugitool
Reguleeritava mehhanismiga tugitool
   Lauavalgustid - kuidas leida õige?
Lauavalgustid
  Lahtikäivad ja kokkupandavad tumbad
Lahtikäivad ja kokkupandavad tumbad
  Kokkupandavad toolid
Kokkupandavad toolid

Kuidas kujundada elutuba kui...

Armastad võõrustamist – osta pikendatav laud, nii et kõik külalised laua äärde ära mahuksid. Istumiskohtadest eelista kokkupandavaid toole või laua alla lükatavaid tumbasid.

Sul on suur pere – suur kvaliteetne nurgadiivan on mugavuse tipp ning oma nurgakese leiab seal iga pereliige. Vali elutoamööbli komplekt, mis on mõeldudki suuremale seltskonnale.

Sõbrad ja sugulased tahavad öömajale jääda – üheks parimaks kaks-ühes lahenduseks on diivanvoodi. Tänapäevased diivanid on mugavad nii istumiseks kui magamiseks ja ühelegi külalisele ei pea enam aset põrandale tegema.

Sul on vaja kodukontori nurka – korralik laud ja ergonoomiline tool teevad imet. Muust ruumist eraldamiseks sobib ideaalselt raamaturiiul või kapp.

Soovid lisada enda kodule värskendavat aktsenti või oled hoopiski kujundamas kogu elamist? Kodu kujundamine võib osutada laia ja kireva valiku tõttu üpriski keeruliseks ja põnevast ning väljakutsuvast tegevusest võib saada tõeline peavalu.

Meie sisustusideed ja nõuanded on aga sulle heaks abimeheks mööbliesemete ning sisekujunduse dekoratsioonide valimisel, et leida parim valik just sinu vajadustele ja soovidele. Tutvu allpool meie soovituste ja nõuannetega, et lihtsalt ja lõbusalt kujundada endale ideaalne kodu.

Lisan ostukorvi...