Diivanvoodi või diivan, mida valida?

Diivan on elutoa sisustamise juures üks kesksemaid mööbliesemeid ja seetõttu võib võtta parima valiku tegemine aega. Diivanite värvide hulgast, tekstiilide valikutest leiab midagi igale maitse eelistusele, kuid kuidas langetada otsus selle vahel, et kas soetada meelepärane diivan või hoopiski diivanvoodi?

Diivanvoodi on ratsionaalne valik oma funktsionaalsete omaduste pärast. Sisse ehitatud ja mahukas pesukast käib enamik diivanvooditega kaasas ja annab seeläbi hea võimaluse asjade paigutamiseks, näiteks kogu aeg mitte vajaminevate tekkide ja patjade hoiustamiseks.

Diivanvoodi LUCREZIA
Nurgadiivanvoodi LUCREZIA

Diivanvoodi LUCREZIA
Nurgadiivanvoodi LUCREZIA

Samuti ei vasta tõele enam varasemalt diivanvoodite kohta käiv arvamus, et need pole kasutaja mugavad keerulise lahti ja kinni panemise protsessi ning kõva magamispinna tõttu. Diivanvoodite madratsid on ligilähedase kvaliteedi ja mugavusega kui voodi madratsid, mistõttu sobivad need ka magamiseks kõige nõudlikumale inimesele. Mahukas pesukast ja voodimadrats võivad aga suuremad diivanvoodi väga raskeks muuta, mistõttu ei ole neid lihtne erinevate ruumide vahel liigutada. Kui aga diivanvoodi liigutamise vajadus on, siis on soovitav pilk heita väikestele ja kompaktsetele diivanvooditele, nagu näiteks diivan ALMIRA või diivan PERUGIA:

Diivanvoodi või diivan

Suurde elutuppa võib vaadata nurgadiivaneid, mis käivad lahti. Nende eeliseks on kuju, millega saab ruumi eraldada näiteks söögitoa või siis köögi osast, ja samuti ka suurus. Nurgadiivanvoodi ELTON on stiilne ja suur nurgadiivan, lahti võttes saab sellest täiesti mõõdukas kahe inimese voodi.

Need, kes nurgadiivaneid ei eelista, saavad valida mugava diivanvoodi kas LOGAN või LUCCA sarjast, millest mõlemad on hõlpsalt lahtikäivad vaid seljatoe alla langetamisel.

Diivanvoodi MIA
Diivanvoodi MIA

Diivanvoodi FAITH
Diivanvoodi FAITH

Diivanvoodi eelis tavalise diivani ees on selle funktsionaalsus kanda samaaegselt istumise- ja magamisaluse rolli. Juhul, kui korterisse või majja ei ole planeeritud eraldi külalistetuba, siis diivanvoodi soetamine on otstarbekas külaliste majutamiseks. Samuti sobivad väiksemad diivanvoodid ideaalselt lastetubade või kodukontori sisustamiseks.

Juhul, kui elamisse on planeeritud eraldi ruum külalisteks, siis diivanvoodi soetamine ei ole eelkõige vajalik. Samuti suureneb sellega ka diivani disaini valik ja võimalus on soetada moodsa disainiga värviline diivan MELODY või inglise stiilis elegantne komplekt sarjast HOLMES.

Diivan MELODY
Sari MELODY

Diivan HOLMES
Diivan HOLMES

Vaata pehme mööbli valikut siit: diivanid, diivanvoodid, nurgadiivanidtugitoolid ja pehmemööbli komplektid.
Lisaks 12 nõuannet kuidas valida voodit.

Lisan ostukorvi...