Terrass kui teine elutuba – sisusta targalt

Aiamööbli komplektid STYLE

Vaatad aknast üha rohelisemaks tõmbuvat muru ja mõtled, et küll tahaks õues, kohvitass käes, näo päikesesse suunata ning eesootavat suve sisse hingata. Mis sind takistab - tühi terrass? Alusta õueelu juba varakult nende nippide abil.

Et rõdud ja terrassid on saanud era- ja ridamajade loomulikuks osaks, tähistab kevade saabumine paljude jaoks õuehooaja algust. Mis teeb terrassist kogu suveks justkui teise elutoa? Ning kuidas juba varakult õue elu nautima asuda?

Aiamööbli komplekt CAPTAIN
Aiamööbli komplekt CAPTAIN

Aiamööbli komplekt CAPTAIN
Aiamööbli komplekt CAPTAIN

Varakevadel, kus õhk on veel karge, too terrassile esmalt aiadiivan või miks mitte võrkkiik. Tõsi, kangast esemed on veel hea mõte igal õhtul varju alla viia, kuid diivanipadjad annavad sooja ning mõnus oleng on tagatud. Kuniks aed veel lilledest ei lokka, kaunistavad vaatepilti õuetingimustesse sobivad diivanipadjad  – maitsekates toonides või kireva lillemustriga sisustustekstiil loob sinu teises elutoas meeleolu juba aegsasti.

Rippkiiged EL SALVADOR
Rippkiiged EL SALVADOR

Rippkiiged EL SALVADOR
Rippkiiged EL SALVADOR

Õuediivan vali eeskätt terrassi või murulapi mõõtmeid ning hoiustamismugavust silmas pidades. Tänapäevane välimööbel on valdavas enamuses valmistatud kunstlikust materjalist, mis säilib hästi ka siis, kui see vihma, tuule ja kõledaga õue jääb. Kui eelistad aga puitkarkassi, on mõistlik õuemööbel vesisemaks ajaks varju alla paigutada.

Aiadiivan ROSA

Aiadiivan ROSA

Materjalitehnoloogia võidukäik

Lisaks aiadiivanitele on kunstmaterjalist tänapäeval valmistatud ka enamus aiamööbli komplektid, mis hoiavad visuaalselt üha enam naturaalsuse poole. Puitimitatsiooniga suur aialaud mõjub massiivselt ning kutsub välja sööma juba kevadel ja veel sügiselgi. Lisaks pikemale elueale on kunstpuidust aialauda ka lihtsam hooldada – laud on ühe tõmbega külaliste võõrustamiseks valmis. Samamoodi on kergemini hooldatavad kunstmaterjalist aiatoolid.

Söögilauakomplekt CAPTAIN

Söögilauakomplekt CAPTAIN

Kui räägime kunstmaterjalidest, kangastub paljudele silme ette valgest või rohelisest plastikust tool, mis on endiselt soodne ja mugav valik. Et selle eluiga pole kuigi pikk, kulutab plastist aiamööbel ka keskkonda. Tänaseks on materjalitehnoloogia arenenud sedavõrd, et kunstmaterjal meenutab esmapilgul naturaalset, samuti on edenenud kunsttoodangu vastupidavus. Plusse on veelgi – kuna kunstmaterjalist mööbli säilivusaeg on oluliselt pikenenud, on see ka keskkonda ja rahakotti säästvam valik.

Aiamööbli komplekt LAURINO
Aiamööbli komplekt LAURINO

Aiamööbli komplekt SANDSTONE
Aiamööbli komplekt SANDSTONE

Õuegurmee ilmast sõltumata

Mida pikemad on õhtud, seda enam liigub mõte diivanil soojas olemiselt õues söömisele. Ja miks mitte ka toidu valmistamisele välitingimustes. Aeg, kus selleks suure väliköögi ehitamine ette oli vaja võtta, on möödas – grill täidab tänaseks lisaks oma põhifunktsioonile tihti ka pliidi rolli, nii et liha valmistades saad samal ajal ka riisi või kartuli valmis keeta-praadida.

Õuegurmaanide jaoks on sammuks edasi gaasiküttel pizzaahi.  Kutsu sõbrad külla ning veeda mõnus itaalia stiilis suveõhtu – värske pizza tuleb välilauale otse selle kõrval mugavalt ratastel veerevast ahjust.

Varikatus LEGEND
Varikatus LEGEND

Päikesevari PARMA
Päikesevari PARMA

Kui oled üks neist, kes maailma eri paiku külastades ikka õhkab, et küll mujal on ilm hea, terrassielu saab kestma jäädagi, siis too soojade paikade kombed ise oma koju – ruumikas varikatus või aiapaviljon aitavad suvist välielu pikendada ilmast sõltumata, kuna mahutavad nii diivani kui ka söögilaua ja toolide komplekti. Ühel hetkel avastad, et mõnus vihmakrabin ilmastikukindla varjualuse katusel hakkab peagi meeldimagi ning loob teistmoodi õdusa meeleolu. Sest – kui laste kilked ei vaibu batuudil ka vihmaga, siis miks peaks ülejäänud pere teisiti toimetama?

Batuut

Batuut turvavõrguga

Uuri ka HoReCa toodete ja mööblivaliku kohta.

HoReCa mööbel

HoReCa mööbel kohvikutele ja restoranidele

Lisan ostukorvi...