Tammepuidust söögilaud igasse koju

Tammepuidust söögilauaga mööblisarjad TURIN, BERGEN, GLOUCESTER, CHICAGO, RETRO, RETRO OAK, RETRO DARK

Tammepuidust söögilaud igasse kojuSöögilaud on kohaks, mille ümber koguneb terve pere. Olenemata sellest, kas tegu on argipäevase hommikusöögiga, laupäevase pannkoogilõunaga või suurema pidusöögiga, kus vajalikuks osutub pikendatav söögilaud, ühe laua ümber saavad kokku kõik, kes teineteisest hoolivad. Söögilaua tähtsa rolli tõttu võiks ka selle valimisele tavalisest rohkem tähelepanu pöörata.

Aastasadu hinnatud mööblipuit

Tamm on aeglaselt kasvav puu ja saavutab raieküpsuse alles 100-120 aastaga. Aeglase kasvu tõttu on tamm küllaltki kõva puu, olles vastupidav kraapsudele ja kriimustustele, eriti kui võrrelda mõne kiiremini kasvava ja seetõttu ka odavama puiduga nagu näiteks mänd. Kuigi odavam, ei ole see igapäevasele kasutusele sedavõrd vastupidav nagu tamm, mistõttu on tammepuidust laud oma kõrgemat hinda kindlasti väärt.

Mood muutub ajaga ning disainitrendid tulevad ja lähevad. Kvaliteetne tammepuidust söögilaud aga jääb ning näeb isegi vananedes stiilne välja. Kuna tammepuitu saab endale sobivaks viimistleda, sobib tammepuust söögilaud iga stiiliga – modernsest linnamajast ajalooga taluhooneteni. Stiili kõrval ei saa unustada ka seda, kaua valitud materjali kasutada saab.

Tammepuust laud on veekahjustustele ja niiskusele küllaltki vastupidav. Seda näitab seegi, et tamme on kasutatud paatide ja laevade ehitamiseks. On möödapääsmatu, et söögilaua taga olles aetakse mõni klaas ümber või tilgutatakse suppi süües vedelikku maha. Tammest söögilaud ei lase end sellest häirida ja ei ole vaja karta, et puidupinnale jäävad inetud plekid.

Vaata tammepuidust laudasid meie söögilaudade kategooriast.

tammepuust söögilaud

Lisan ostukorvi...