Suvemööbel ja aed - vali suvemööbel aastateks

Soovid elegantset aeda või vastupidavat suvemööblid rõdule? Home4you laiast valikust leiab endale midagi igaüks. Meie valikus on erinevad aiamööbli sarjad. Näiteks elegantse disainiga ja naturaalsest materjalist PREMIUM klassi aiamööbli kollektsioon PERFECT GARDEN by HOME4YOU on ideealne kvaliteeti armastavale inimesele. Vastupidav teras- ja alumiiniumraamist punutud WICKER MIX&MATCH aiamööbel on paljude meie klientide lemmik mööblikomplekt. Tule tutvu: valikus aiamööbli komplektid, kvaliteetsed batuudid, aiakiiged ja palju muud!

   Rõdud ja terrassid kevadeks valmis
Rõdud ja terrassid kevadeks valmis
   Materjalist trendideni ehk kõik aiamööblist
Kõik aiamööblist

Suvemööbel aastateks

Aiamööbli materjalideks on plastik, puit, kunstpuit, alumiinium ning teras kombineerituna tekstiili ja uudse Textiline materjaliga. Varakevadel on hea aeg vaadata üle oma õueruum ning vajaduse ja soovi korral leida just Garden4you valikust täiendust.

Suvemööbel - Komplekt FINLAY

* puidust komplekt FINLAY

Et õuemööbel püsiks heas korras ka aastaid, siis anname siinkohal mõned soovitused:

Ennekõike sõltub kõik siiski sellest, missugused ladustamistingimused teil on. Kui on soetatud suvemööbel, mida kasutatakse ka siseruumides, suurt muret polegi - lihtsalt leebe puhastusvahendiga pinna puhastamine. Kui mööbel on aga niisketesse tingimustesse paigutatud, mis on suvemööblile kõige kahjulikum variant, tuleks kindlasti kontrollida, et poleks tekkinud hallitust ja metallile roostet.

Plastikmööbel, kunstpuit ja plastikpunutis ehk WICKER on kergesti hooldatavad materjalid, piisab pehme švammi ja kerge puhastusvahendi lahusega puhastamisest. Ka Textiline ei vaja suuremat hooldust, lisaks kuivab ta kiiresti.

Puitu tuleks õlitada, eelnevalt peaks kahjustatud pinnad kergelt liivapaberiga üle käima ja tolmust puhastama ning laskma õlil korralikult sisse imenduda, samuti kontrollida üle kinnituskohad. Ka metallmööbli puhul peaks kontrollima kruvikinnitused üle ning kui metallmööbli metallist osadele on tekkinud rooste, tuleks probleemsed kohad rooste-eemaldusvahendiga puhastada ja pind sobiliku värviga katta.

Vaatamata sellele, et aiamööbel on ilmastikukindel, ei tohiks seda talveks välja jätta, vaid jahedasse, kuiva ja hea ventilatsiooniga kohta tõsta, tolmutõkkeks katta kile või spetsiaalse kattega.

Aiamööbli komplekt WICKER

* plastikpunutisest komplekt WICKER

Küttega ruum võib esmapilgul tunduda hea mõte, kuid tegelikult põhjustab äge niiskusolude muutus puidu liigset kuivamist, pragude tekkimist või nende suurenemist. Samas väikeste kriimude ja pragude tekkimine on puidu loomuliku vananemisprotsessi käigus normaalne nähtus.

Puit on elav materjal ja imab kogu aeg niiskust endasse. Kui mööbel on aga sügiseks liiga pikalt vihma käes seisnud, on ta juba niiskusest niivõrd küllastunud, et hooldusõli ei suuda puitu enam imenduda. Alahinnata ei tohiks ka mööblikatete kaitsvat mõju, eriti puidu puhul mis tuule, päikese ja vihma käes ajapikku halliks tõmbub.

UV-kiirguse eest võiks kaitsta igasugust aiamööblit, et tagada pikaajaline kaunis välimus ning vastupidavus. Oluline on ka regulaarsus s.t. kui jätta mitmel korral hooldus tegemata ning äkki avastatakse, et puit on vananenud ilmega, siis sellele värske ilme andmine on juba töömahukam ülesanne. Suvemööblit peaks hooldama juba suve lõpus, puitmööblit suvel, kui on kuiv, soe ja õli jõuab puitu imenduda.

Ka plastiku puhul on oluline kohe tegutseda kui mööbel näiteks grillpeo ajal mustaks saab. Kui mustus on imendunud juba plastmööbli pinna sisse, ei pruugi seda enam sealt kätte saada. Kindlasti tuleks vältida terasharja kasutamist, mis mööblipinda kahjustada võib.

Aiakiik MONTREAL

* aiakiik MONTREAL

Ripptool DROPLET

* ripptool DROPLET

Suvemööbel sinu aeda

* batuut

Soovid veel rohkem infot, loe siit põhjalikumalt puidust aiamööbli hooldamise kohta.

   Terrass kui teine elutuba
Terrass kui teine elutuba
   Batuut – kuidas tagada turvalisus
Batuut toob liikumisrõõmu
   Alumiiniumist raam – roostegarantii
Alumiiniumist raam
   Kunstpuit - keskkonnasõbralik materjal
Kunstpuit
   PVC wicker ehk plastikpunutis
plastikpunutis
   Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm
Kvaliteetne batuut - kvaliteetsed batuudid
   Õuepink – kirsiks tordil igas aias
Õuepink - Õuepingid
   Miks valida puidust aiapink?
puidust aiapink
   Rõduriiulid või rõdukastid – kumba eelistada
Rõduriiulid või rõdukastid
   Plastikust aiamööbel - kas sobiv mööbel?
Plastikust aiamööbel - kas sobiv mööbel sinu aianurka?
   Punutud suvemööbel – rõdudele, terrassile
Punutud suvemööbel – rõdudele, terrassile
   Millist batuuti ja kust osta?
Millist batuuti ja kust osta?
Lisan ostukorvi...