Soolaleiva kingitus - leia ideed soolaleivapeo kingituseks

Soolaleiva kingitus - soolaleivapeo kingitusMida kinkida soolaleivaks? Uue kodu saamise puhul korraldatakse traditsiooniliselt ka sooleleivapidu, kuhu on külla oodatud parimad sõbrad ja tuttavad. Kas vajad soolaleivapeo kingituseks inspiratsiooni või mõtteid? Vaata lähemalt ja leia Home4you valikust sobiv soolaleiva kingitus. Soolaleiva kingitus võiks üllatada värskeid kodu omanikke - leia üheskoos meiega ideaalne soolaleiva kink!

Praktiline soolaleivapeo kingitus võib olla näiteks seotud kodu jaoks vajalike disain-elementidega. Mõistlik on uurida, mida värsked korteri või maja omanikud vajavad. Home4you poe valikust leiab nii kaunid maalid, dekoratiivpadjad, küünlad ja küünlaalused jt - kõik, mida kauni kodu sisustamiseks vaja läheb!

Kui sa ei tea, milline soolaleivapeo kingitus on õige, siis soovitame valida kaunis ja praktiline serviis, kööginõud. Igasugused köögitarbed on alati vajalikud - meie valikust leiab nõusid soolaleivakingiks igale kodule!

Soolaleivapeo traditsiooniks on, et külalised võtavad kaasa soola ja leiba, mida lisaks soolaleivakingile perenaisele ja/või peremehele anda. Kingi leib ja sool meie kaunites karpides või teistes kööginõudes.

Soovi minna kindla peale? Vali Home4you kinkekaart või e-kinkekaart. Anna uue kodu omanikule võimalus muuta oma soolaleivakingitus just soovitud sisustuselemendiks. Home4you kinkekaardi summa ulatuses saab värske koduomanik ise valida, mida ta enda koju soovib. Kinkekaardid kehtivad Home4you kauplustes ja e-kinkekaart kehtib e-poes.

Lisan ostukorvi...