Must reede tuleb taas!

must reede 2022

Oled sa valmis järgmiseks mustaks reedeks? Must reede tuleb taas ka järgmine aasta üle Eesti! Home4yous must reede toimumisaja kohta avaldame info 2022 aastal.

Parimad pakkumised ja hinnad kõikides meie kauplustes ja e-poes! Saa osa musta reede pakkumistest. Soeta kõik vajalik jõulukinkideks või kodu sisustamiseks.

Home4you musta reede müük toimub meie poodides üle Eesti. Vali endale lähim kauplus:
Tallinn: Home4you uues mööblisalongis Laagris, Rocca al Mare keskuses, Laagri Maksimarketis, Tähesaju Citys; Tartu E Kaubamajas; Pärnu Sillakeskuses; Jõhvi Jewe mööblimajas, Narva Fama keskuses, Rakvere Põhjakeskuses. Mööbel parima hinnaga Home4you kõikides kauplustes ja e-poes.

Mis on must reede?

Must reede ehk Black Friday on päev, millal erinevad poed pakuvad klientidele sooduspakkumisi ja allahindlusi. Must reede toimub igal aastal novembrikuu neljandal reedel, seega must reede 2022 on 25.11.2022. Meie allahindlus algab 25.11 ja kestab kuni .........

Must reede on alguse saanud Ameerika Ühendriikidest, kus päev pärast tänupüha toimub must reede.

Paljud maailma riigid on musta reede tava üle võtnud, sh Eesti. Mitmendat aastat on tegemist ka Eestis nn ostupüha päevaga, millal erinevad kauplused pakuvad tooteid ja teenuseid nende tavapärastest hindadest oluliselt soodsamalt. Vaata meie musta reede pakkumisi kauplustest kui ka e-poest!

Lisan ostukorvi...