Home4you mööblipoed

10 kauplust üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Rakveres.

TALLINNAS

  • Pealadu
  • Linamäe 12
  • Tänassilma Tehnopark
  • E-R 8.45-16.45

  • Saku vald
  • Harjumaa 76406

ÜLEJÄÄNUD EESTIS

LÄTI

Miks eelistada Home4you mööblipoode?

Mööblikaupluste hea asukoht

Home4you mööblipoed leiad pea kõigist suurematest Eesti linnadest – meie mööblikauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Rakveres. Kõikidesse mööblipoodidesse pääsed mugavalt ligi nii ühistranspordi kui oma autoga. Lisaks saad kogu vajaliku mööbli e-poest valida: mugavalt ja kodust lahkumata. Enamik meie mööblipoode on avatud igal päeval nädalas. Vajadusel tutvu mööblikaupluste lahtiolekuaegadega mööblipoe kontaktinfo juures. Mööblipoodi tulles varu kindlasti aega: meie mööblikaupluste tootevalik on lai.

Tasuta transport kõigis mööblipoodides!

Pole tähtis, millist transpordiviisi eelistad või kas sooritad ostu meie mööblikauplustes või leiad sobiva mööblieseme e-poest. Tellitud kauba toome mööblipoest otse koju või kontorisse kohale täiesti tasuta ja seda kogu Eesti piires!

Home4you mööblipoed pakuvad soodsat järelmaksu

Meie e-poest mööblit tellides või mööblipoes sobivaid tooteid valides pea meeles, et kogu kauba eest võid tasuda ka osamaksetena. Home4you mööblikauplused Eestis pakuvad järelmaksu koostöös LHV panga ning Liisi Järelmaksuga. Mööblipoes aitavad infoga meie müüjad, valides mööblit e-poes on järelmaksuinfo näha toote juures.

Mööblipoe kinkekaart aitab hädast välja

Mööblipoe kinkekaart on mõnus võimalus suuremagi kingituse tegemiseks. Meie mööblikaupluse kinkekaarte saad osta 10, 20 ja 50 euro väärtuses. Kinkekaardid kehtivad kõikides meie mööblipoodides Eestis 1 aasta. Kodu ja ka kontori sisustamine on isikliku maitse küsimus: mööblipoe kinkekaardiga saad sisustamisesse oma panuse anda nii, et kingi saajale jääks valimise rõõm. Home4you mööblikaupluste kinkekaardid on kujundatud soliidsete õnnitluskaartidena ja neid saad osta igast meie mööblipoest.

Kvaliteetne mööbel Home4you mööblikauplustest

Meie mööblikauplustest leiad väga laia ning mitmekülgse sortimendi sisustustooteid – mööblist aksessuaarideni. Selleks, et Home4you mööblipoed jätkuvalt klientide lemmikud oleksid, valime oma mööblikauplustesse ainult selle hooaja parimad ning kvaliteetseimad tooted. Näiteks leiad meie mööblipoodidest hulgaliselt täispuidust tooteid. Kindlasti tasub meie mööblipoodide müüjatelt küsida ka tellimusmööbli kohta!

Lisan ostukorvi...