TALLINN

Laagri Maksimarketis
Home4you Interjöör

Mon-Fri 10-20 ▪ Sat-Sun 10-18
12.10 at 10-15 INVENTORY, the store will be opened at 15

Pärnu mnt 558a, Saue vald,

Harju maakond 76401
Tel +372 58 606 011
skype: laagri-home4you
laagri@home4you.ee

Rocca al Mare keskus
Home4you Sisustuskaubamaja

Mon-Sat 10-21
Sun 10-19

Paldiski mnt 102

Haabersti, Tallinn
Harju maakond 13522
Tel +372 665 9091
skype: rocca-home4you
rocca@home4you.ee
www.roccaalmare.ee

Tähesaju City
Home4you Sisustuskaubamaja

Mon-Sat 10-20 ▪ Sun 10-18

Tähesaju tee 31
Lasnamäe linnaosa, Tallinn
Harju maakond 13917
Tel +372 53 089 129
skype: tahesaju-home4you
tahesaju@home4you.ee
www.tahesaju.ee

Outlet
Tähesaju City Home4you Sisustuskaubamajas

Mon-Sat 10-20 ▪ Sun 10-18

Tähesaju tee 31

Lasnamäe, Tallinn
Harju maakond 13917
Tel +372 53 057 875
outlet@home4you.ee 

Home4you salon
Tänassilma Tehnopark
Mon-Fry 9-17
Sat-Sun closed

Linamäe 12, Saku vald

Harjumaa 76406
Phone +372 63 93 939
home4you@home4you.ee

TARTU

Tartu E Kaubamaja
Home4you Interjöör

Mon-Fri 10-19 ▪ Sat 10-16
28.09 at 10-15 INVENTORY, the store will be opened at 15

Tehase 16, Tartu

Tartu maakond 50107
Tel +372 58 501 286
skype: tartu-home4you
tartu@home4you.ee

PÄRNU

Sillakeskus
Home4you Interjöör

Mon-Fri 10-19 ▪ Sat 10-16

Papiniidu 5a/1, Pärnu

Pärnu maakond 80010
Tel +372 53 317 751
skype: parnu-home4you
parnu@home4you.ee

JÕHVI

Jewe mööblimaja
Home4you Interjöör

Mon-Fri 10-18 ▪ Sat 10-16

Raudtee 3, Jõhvi

Ida-Viru maakond 41536
Tel +372 58 501 288
skype: johvi-home4you
johvi@home4you.ee 

NARVA

Fama keskus
Home4you Interjöör

EVERY DAY 10-20

FAMA tn 10, Narva linn

Ida-Viru maakond 20303
Tel +372 58 501 287
skype: narva-home4you
narva@home4you.ee
www.fama.ee 

RAKVERE

Põhjakeskus
Home4you Interjöör

EVERY DAY 10-20

Tõrremäe, Rakvere vald
Lääne-Virumaa 44305
Tel +372 5 209 511
skype: rakvere-home4you
rakvere@home4you.ee
www.pohjakeskus.ee 

 

LATVIA

In Riga DECCO Centrs
Tel +371 2662 3522

Mon-Fri: 10.00 - 19.00
Sat: 10.00 - 17.00
Sun: closed
info@home4you.lv

www.home4you.lv

 

Adding to Cart...