ostukorv
tk
€ 0,-
€ 0,-
Kokku € 0,-
E-poes üle terve eesti transport tasuta!

 

 

TALLINN

 

Laagri Maksimarketis
Home4you Interjöör
E-R 10-20 ▪ L-P 10-18

 

 Pärnu mnt 558a, Saue vald,
Harju maakond 76401

Tel +372 58 606 011

laagri@home4you.ee

 

Rocca al Mare keskus
Home4you Sisustuskaubamaja
IGA PÄEV 10-21

 

Paldiski mnt 102
Haabersti linnaosa, Tallinn
Harju maakond 13522
Tel +372 665 9091

rocca@home4you.ee
www.roccaalmare.ee

 

Tähesaju City
Home4you Sisustuskaubamaja
E-L 10-20 ▪ P 10-18

 

Tähesaju tee 31
Lasnamäe linnaosa, Tallinn
Harju maakond 13917
Tel +372
53 089 129
tahesaju@home4you.ee
www.tahesaju.ee

 

Outlet
Tähesaju City Home4you Sisustuskaubamajas
E-L 10-20 ▪ P 10-18

 

Tähesaju tee 31
Lasnamäe linnaosa, Tallinn
Harju maakond 13917
Tel +372 53 057 875

outlet@home4you.ee
www.koduoutlet.ee

 

 

TARTU

 

Tartu E Kaubamaja
Home4you Interjöör
E-R 10-19 ▪ L 10-16

 

Tehase 16, Tartu
Tartu maakond 50107
Tel +372 58 501 286

tartu@home4you.ee

 

 

PÄRNU

 

Sillakeskus

Home4you Interjöör
E-R 10-19 ▪ L 10-16

 

Papiniidu 5a/1, Pärnu
Pärnu maakond 80010
Tel +372 53 317 751
parnu@home4you.ee
 

 

JÕHVI

 

Jewe mööblimaja
Home4you Interjöör
E-R 10-18 ▪ L 10-16

 

Raudtee 3, Jõhvi
Ida-Viru maakond 41536
Tel +372
58 501 288
johvi@home4you.ee

 

 

NARVA

 

Fama keskus
Home4you Interjöör
IGA PÄEV 10-21

 

Tallinna mnt 19c, Narva linn
Ida-Viru maakond 20303
Tel +372
58 501 287
narva@home4you.ee
www.fama.ee

 

 

RAKVERE

 

Põhjakeskus
Home4you Interjöör
IGA PÄEV 10-20

 

 Tõrremäe, Rakvere vald
Lääne-Virumaa 44305
Tel +372 5 209 511

rakvere@home4you.ee
www.pohjakeskus.ee