Voodi ja madratsi komplekt ehk voodi koos madratsiga

Voodi koos madratsigaKui on üks asi, mis sisustust ostes prioriteediks seada, peaks selleks olema voodi ja madratsi komplekt. Korduvad uuringud on kinnitanud hea une olulisust meie tervisele ning see on saavutatav vaid siis kui voodid koos madratsiga on kvaliteetsed ja mugavad. Näiteks HARMONY POCKET ja OLYMPIA TOP vedrumadratsid on ergonoomilised, jälgivad kehakumerusi ja kaetud nahasõbralike materjalidega, mis kõik kokku tähendab kvaliteetset ööund.

Muidugi peab madrats väljavalitud voodiga sobima. Selleks, et tagada parim tulemus, on madratseid väga erinevates mõõtudes: 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm ja 200x200cm (kõiki madratsid ja kattemadratsid leiate siit). Kui voodid ja madratsid on juba välja valitud, saab need e-poest väga lihtsalt tasuta koju tellida.

Madratsi paikapanek on lihtsam, kui sa arvad

Voodid saabuvad tavaliselt osadena, mille kokkupanemisega saab hakkama pea igaüks. Kes pole aga ammu uut madratsit tellinud, siis neile võib üllatuseks olla see, kui lihtsaks on tehtud ka madratsi kojutellimine ja paikapanek.

Selle asemel, et täismõõdus madratsit ilma asju lõhkumata ühest toast teise tarida, on Home4you vedrumadratsi POCKET HARMONY lahtipakkimine lapsemäng. Tellitud madrats jõuab koju käepärases pappkastis ja selle saab otse magamistuppa veeretada. Magamistoas madratsi lahtipakkimine võtab vaid mõne minuti ning selleks, et madrats oma õige kuju saavutaks, ei lähe rohkem kui mõni tund mis tähendab, et voodid madratsiga saavad valmis täpselt uneajaks!

Lisan ostukorvi...