Tugitoolvoodid lahtikäiva diivani asenduseks

tugitoolvoodid lahtikäiva diivani asenduseksPole kahtlustki, et diivanvoodil on rohkelt eeliseid. Päevasel ajal istumiseks, öösel magamiseks. Vahet pole, kas seda kasutatakse igapäevaselt või muutub diivan voodiks ainult üksikutel juhtudel. Mida aga teha, kui diivanvoodit on vaja aga selleks ei jagu ruumi? Appi tuleb tugitoolvoodi! Lahtikäiv tugitoolvoodi on justkui diivanvoodi väike nõbu, mis võimaldab maksimaalselt ära kasutada ka väikest ruumi ja nagu nimi ütleb, on see tugitool, mille saab vajadusel voodiks muuta.

Tugitoolvoodi igasse koju

Tugitoolvoodi on hea valik väikestesse ruumidesse, kuid ka suuremates ruumides on see heaks variandiks, sest tegu on tõeliselt mitmekülgse asjaga. Tugitooli voodiks muutmine on vaid mõne hetke küsimus. Lisaks saab tugitooli mugavalt ühest ruumist teise liigutada: elutuppa, magamistuppa või isegi terrassile. Nagu tugitoolid, on ka tugitoolvoodid ideaalsed variandid diivanite kõrvale.

lahtikäiv tugitoolvoodi

Kokkupanduna võib tugitoolvoodi olla istumiskohaks nii ühele, kahele kui kolmele inimesele. Kõik sõltub sellest, milline disain valida. Kui kodus on rohkem ruumi, võib valida ka mõõtmetelt suurema tugitooli. Vähem ruumi tähendab aga seda, et peaks soetama väiksema tugitooli, mille ümber mahuks ka kergelt liikuma. Ka väiksem tugitool voodi võib olla elegantne ja jätta hea mulje kogu ruumist.

Hea sõber aastateks

tugitoolvoodidVõimaluse korral tuleks eelistada tugitooli, millel on kvaliteetne ja tugev raam. Sama lugu on siis, kui osta on vaja tavalist magamistoamööblit. Kvaliteetne tool kestab kauem, isegi kui see on kallim kui teised variandid ehk pikas plaanis tasub investeering ära. Tugitool voodi pesukastiga on veidi haruldasem toode, ent kui õnnestub leida selline variant, on see suurepärane valik, sest lisaks istumiskohale ja magamisasemele, täidab see rolli ka panipaigana. Ehk kui soovid lahendust, mis lubaks sul endal pikali heita ja tukastada või mis oleks ideaalseks magamiskohaks ootamatutele külalistele, on tugitoolvoodi hea valik.


Lisan ostukorvi...