Kas tead, kui palju inimene veedab oma elust magades?

Umbes kolmandiku!
Aastaga koguneb voodis veedetud aega nelja kuu jagu, kümne aastaga aga ligi 30 000 tundi.

Tutvu kogu sortimentiga meie e-poes

Hea uni on asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimese püsimisel tervena. Uni on elu eliksiir, turgutus vaimule ja kehale, asendamatu vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks.

Seetõttu on üllatav, kui vähe pööratakse tähelepanu oma magamisasemele. On inimesi, kes magavad eluaeg ühes äravajunud voodis, ent ei seosta oma halba und ja tervisehädasid voodi seisukorraga.

Sleepwell´i madratsid on loodud selleks, et kindlustada Sulle mõnus puhkus ning seega suurepärane enesetunne ja hea tervis. Et Sinu keha saaks välja puhata ja uut energiat ammutada, vajad magamisaset, mis võimaldab lihastel ja luustikul lõdvestuda ning taastuda.

Head madratsit otsides ära piirdu pelgalt internetis loetuga või kataloogi lehitsemisega. Külasta kauplust ja proovi ise, kas välja valitud madrats on Sulle maksimaalselt sobiv. Mitte keha ei peaks järgima madratsi kuju, vaid madrats peab järgima Sinu keha kumerusi! Osta endale just see madrats, mis tundub Su kehale tõeliselt mugav!

Sleepwell´i sari pakub Sulle laia valikut eranditult häid madratseid. Valides Sleepwell´i madratsi, tunnetad ja tunnistad paari öö järel selle headust ka ise.

VAATA 2021 tootekataloogi:

Sleepwell BLUE

BLUE sari

Hea uni kõigile!

Sleepwell Blue on sari inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee järeleandmisi magamismugavuses. Hilding Anders Grupi enam kui 70-aastane kogemus madratsite valmistamisel võimaldab luua lahendusi, mis tagavad sügava une ka kõige nõudlikuma magamisvajadusega inimesele. Kõik selles kollektsioonis kasutatud materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele.

 

Sleepwell RED madrats

RED sari

Hea une nauding!

Sleepwell Red on sari inimestele, kes väärtustavad kvaliteeti ning mõistavad, et mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas. Inimene veedab voodis peaaegu kolmandiku oma elust ning tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse. Euroopa ja Aasia suurima madratsitootja Hilding Anders Grupi pikaajaline kogemus väljendub Sleepwell Red kollektsioonis parimal moel. Sarjas on lai valik erinevate omadustega madratseid, mille hulgast leiab iga unegurmaan endale sobiva. Oluliseks lisaväärtuseks on selles sarjas innovatiivne madratsikanga töötlemise tehnoloogia Sensity™, mis takistab tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist.

 

Sleepwell BLACK madrats

BLACK sari

Luksuslikult hea uni!

Sleepwell Black on sari inimestele, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain. Selle sarja näol on tegemist Sleepwelli lipulaevaga, mille kvaliteedigarantiiks on Hilding Anders Grupi rohkem kui 70-aastane kogemus. Grupi tuntuimad luksusbrändid Jensen, Andre Renault, Pullmann ja Bico räägivad iseenda eest. Sleepwell Black kollektsioonis kasutatakse eranditult 7-tsoonilist multipocket vedruplokki, mis tagab kehale ergonoomilise asendi kogu unetsükli vältel. Oluliseks uudiseks on selles sarjas kasutatav innovatiivne TempSmart™ tehnoloogia, mille abil antakse madratsikangale termoreguleeriv omadus – keha kuumenemisel üleliigne soojus salvestatakse ning kehatemperatuuri alanedes see vabastatakse. Selliselt on alati tagatud ideaalne magamistemperatuur.

Lisan ostukorvi...