Suur Sleepwelli unestuudio Tähesaju kaupluses

Tähesaju Unestuudio

Kust osta?

Tähesaju City - Home4you Sisustuskaubamaja
Avatud: E-L 10-20 ▪ P 10-18
Tähesaju tee 31, Lasnamäe linnaosa, Tallinn
www.tahesaju.ee

Lai valik

Kollektsioon koosneb laiast valikust erinevatest madratsitest - alates klassikalisest bonell-vedrustusest kuni erinevate pocket-tüüpi vedrustusega madratsiteni. Sleepwell´i kollektsioon pakub Sulle võimalust valida sobivaim järgmiste madratsite seast: vedrumadrats, kušett, kattemadrats ning tõeliselt mugav, nn kontinentaal-tüüpi voodi. Lisaks on valikus kaks ilma vedrudeta madratsit - Blue Foam ning Red Foam.

Materjalid

Sleepwell´i madrats on mugav ja tervisesõbralik. Oleme kasutanud naturaalseid materjale nii palju kui võimalik - vill (100%), kookos ja lateks. Need, sobivas koosluses teiste kvaliteetsete materjalidega, annavad täiusliku mugavuse. Sleepwell´i madratsid on hea õhu-läbilaskvuse ja tugeva konstruktsiooniga.

Kvaliteet

Sleepwell´i madratseid toodab Euroopa ja Aasia suurim madratsi- ja vooditootja Hilding Anders Gruppi Eesti tehas Jüris, kelle enam kui 70-aastane kogemus madratsite valmistamisel räägib iseenda eest. Kõik Sleepwell´i madratsite valmistamisel kasutatavad materjalid pärinevad rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtetelt ning vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele.

Sobib igasse magamistuppa

Sleepwell´i kollektsioon on välja töötatud kasutades parimaid kogemusi ning silmas pidades eelkõige magamismugavust ja vastupidavust. Sleepwell´i sarjast on võimalik igaühel leida just talle sobiv lahendus.

 

Tutvu kogu valikuga ka meie kodulehel: Sleepwell madratsid

Lisan ostukorvi...