Reguleeritava mehhanismiga tugitool - vali tugitool jalatoemehhanismiga

Reguleeritava mehhanismiga tugitool - vali tugitool jalatoemehhanismigaLahtikäivad tugitoolid või ka reguleeritavad tugitoolid jõudsid avalikkuse ette 1920. aastatel ning said peaaegu koheselt tõeliseks hitiks. Sellised toolid olid midagi muud kui ranged ja jäigad tugitoolid, kus peab istuma sirge seljaga, hetkekski ennast lõdvaks laskmata. Tugitool mehhanismiga oli hea valik siis ja on ka tänapäeval. Erinev on ainult see, et nüüd on valik tunduvalt suurem.

Igale soovile vastav lahendus

Kas sooviks on tugitool jalatoemehhanismiga või lihtsalt mehhanismiga tugitool? Varasema paari-kolme tugitooli asemel on sadu erinevaid mudeleid mille hulgast valida enda lemmik - täpselt selline mugavus, mida soovid ja täpselt sellise välimusega nagu ihaldad. Elutuba, magamistuba või kodune raamatukogu - jalatoega tugitool sobib igale poole.

Reguleeritava mehhanismiga tugitoolidest pole palju paremat. Tugitooli käsitlemine on lihtne. Reeglina on olemas kang või nupp ja saad seljatoe alla lasta, jalatoe üles tõsta või lausa mõlemat. Mõned tugitoolid jalatoega toimivad ka lihtsalt surve põhimõttel – vajutad säärtega tugitoolile ja jalatugi tõuseb üles. Kõik ei ole aga ainult jalgadele mõeldud. Kõige paremad tugitoolid pakuvad eriti head toestust kaelale ja lülisambale nii, et reguleeritav tugitool sobib ka krooniliste haigustega inimestele.

Kiikuv, masseeriv või magamiseks mõeldud tugitool

On tugitoole, mis kiiguvad nagu kiiktoolid või millele on sisse ehitatud massaaživõimalus. Pika päeva lõpetuseks pole midagi paremat kui natuke kaela, selga või jalgu masseerida! Igal juhul on tegu kodu kõige mugavamate toolidega.

Kiik-tugitool on väga heaks valikuks neile, kes armastavad tugitoolis magama jääda. Rahulik edasi-tagasi kõikumine aitab kaasa uinumisele ja seetõttu kipuvad paljud inimesed seda ka voodile eelistama. Kiik-tugitoolid on ka paljude emade lemmikud, sest ühtlane liikumine aitab last rahustada. Mõnikord on selliste tugitoolidega kaasas ka tumba või jalatugi, mis liiguvad kiikumise rütmis kaasa ehk tugitool jalatoega ei pea alati ühes tükis olema.

Kõige lihtsamatel tugitoolidel ei ole alati võimalik seljatuge alla lasta, aga on siiski jalatugi, mida saab vastavalt vajadusele üles tõsta. Neile, kelle töö tähendab ka pikalt jalgadel seismist, on tugitool jalatoega kindlasti õige valik – koju jõudes saab tugitooli istuda ja tänu jalatoele saavad jalad ning eriti just põlved puhkust ja kergendust.

Kui sa ei ole siiani mõelnud reguleeritava mehhanismiga tugitooli ostule, siis on aeg seda teha. Kui oled aga juba kord sellises tugitoolis mõnulenud on selle eelised sulle selgelt teada. Mugavusest pole midagi olulisemat ning reguleeritavad tugitoolid on lahenduseks.

Jalatoega tugitool

Tugitool reguleeritava jalatoega LUNA

Lisan ostukorvi...