Plastikust mängumajad ja liumäed

Plastikust mängumajad ja liumäedMängumajad ning liumäed on laste seas tõeliseks hitiks. Kui turul ringi vaadata, võib leida väga palju erinevaid variante ning oluline vahe on ka sellel, mis materjali eelistada. Miks tasuks aga valida just plastikust mängumaja ja plastikust liumägi?

Plastikust mängumajade väga suureks eeliseks on nende kasutamise lihtsus. Kergekaalulisi maju on lihtne üles seada, lahti võtta ning ka ringi liigutada. Kui on näiteks plaan veeta pikem puhkus maal vanaema juures või kuskil puhkemajas nädal aega paigas olla, tasub lastemaja uuesti lahti võtta, autosse panna ja endaga kaasa tuua. Samamoodi saab mängumaja ja liumäge ka aias ringi liigutada ning talviseks ajaks kasvõi tuppa tuua, et mängud saaksid jätkuda. Mängumaja plastikust teeb sellised asjad palju lihtsamaks kui mängumaja puidust.

Plastikust mängumaja on piiramatute võimalustega

Plastikust lastemööbel pakub valmistajatele suurt loomingulisust vabadust ning seetõttu ka kasutajatele laiemat valikut nii värvi, aksessuaaride, kuju kui ka suuruse osas. Näiteks saab plastikust liumägede ostmisel valida vastava temaatika või lapse lemmikvärvidega toote ning seeläbi mängu veelgi erilisemaks muuta.

Kui lapsel pole just kindlat unistust – näiteks loss või piraadilaev – tasub muretseda neutraalse välimusega majake, mida saab teiste asjade (näiteks plastmassist liumägi, korralik batuut või kiik) abil muuta ning täiendada. Seeläbi saab mängumajale anda just sellise ilme, mida laps antud mängus soovib.

Rahakotisõbraliku hinnaga

Plastikust mängumajad on odavamad, kui puidust mängumajad. Lai värvivalik, kokkupanemise lihtsus ning võimalus mängumaja ka siseruumides kasutada, on veel mõned lisaboonused. Kuna plastik võib olla tervisele kahjulik, siis selle vältimiseks tasub nii mängumaja kui liumägi soetada kvaliteetse müüja käest, kes garanteerib, et need vastavad kõikidele standarditele.

Plastikust mängumaja ning sellega koos näiteks plastikust liumägi on täpselt paras investeering. Kui enda laps sellest välja kasvab, saab mängumaja ja liumäe teisele perele anda, kes on selle üle kindlasti õnnelikud. Maja ning liumäe lahtivõtmine ning uues kohas paikapanemine ei ole mingi probleem. Väiksemaid maju saab isegi kokkupandult transportida.

Plastikust liumägi ja plastikust mängumaja on lihtne puhastada

Ka on plastikust mängumajade ning liumägede puhastamine tänu materjalile tunduvalt lihtsam ning seetõttu sobivad plastikust mänguasjad õue väga hästi. Enamjaolt piisab lihtsalt maja aiavooliku abil üle pesemisest ja päikese käes kuivada laskmisest. Kangekaelsemaid plekke on mõnikord vaja veidi hõõruda aga sellega tavaline puhastamine piirdubki. Tänu lihtsale puhastamisele on ka lapsel rohkem vabadust mängimisel ja ei ole vaja muretseda segaduse tekitamise pärast.

Lisan ostukorvi...