Plastikust aiamööbel - kas sobiv mööbel sinu aianurka?

Kuidas muuta aias istumine lihtsalt toredast tegevusest millekski paremaks? Kindlasti on abiks korralik ja kvaliteetne aiamööbel. Nagu muu mööbli juures, on ka aiamööbli valikul väga palju erinevaid võimalusi. Kuna tegu on mööbliga, mis peab vastu pidama erinevatele ilmastikuoludele, on oluline roll materjali valikul. Materjalist sõltub seegi kui lihtne on mööblit hooldada, liigutada ning kasutada.

Miks on hea aiamööbel plastik materjalist?

Üheks enimlevinud materjaliks on plast. Plastikust aiamööbel on tihtipeale ka üks paremaid lahendusi. Suureks eeliseks on kerge kaal mis tähendab, et mööblit saab mugavalt ühest kohast teise liigutada või vajadusel varju alla tõsta. Lastega pered hindavad, et aiamööbel plastikust on väga kergesti puhastatav. Plastiktool tähendab ka seda, et ei pea muretsema näiteks mädaniku pärast, mis võib halva hooldamise korral kimbutada puidust toole.

Ning tänu materjali omadustele ja töötlemise võimalustele saab luua väga eriilmelisi ja stiilseid lahendusi. Plastist aiamööbel on kvaliteetne, vastupidav ja stiilse välimusega. Esemed ei pea olema igavad ning ühetaolised, vaid võivad olla erineva värvi, stiili ja lahendusega. Laiast valikust leiab plastiklauad ja -toolid, mis vastavad kõikide vajadustele.

Aiamööbel plastikust - plastiklauad, plastiktoolid

Väiksele rõdule ja suurde aeda

Kas sa armastad omaette lõõgastuda? Sellisel juhul on enimkasutatud mööblitükiks tõenäoliselt plastikust lamamistool. Või armastad külalisi võõrustada ja neile snäkke pakkuda? Lamamistooli asemel vali äkki siis korralik plastiklaud, kuhu kõik toidud ilma probleemideta ära mahuksid. Ära unusta, et liiga väikesemõõtmelist aiamööblit on ebamugav kasutada. Liiga suur röövib aga aiast mõttetult palju ruumi.

Kui oled paika pannud, et läheb vaja näiteks kolme tooli ja ühte lauda, on aeg lahendusi vaadata. Toolid ja laua võib eraldi osta ning vastavalt oma soovile need kokku kombineerida. Kõik võib soetada aga ka ühtse komplektina. Komplekti eeliseks on see, et saab olla kindel mööbliesemete omavahelises sobivuses – kasvõi selles, et tool mahub igal juhul laua alla. Aiakomplekte ja rõdukomplekte müüakse tihtipeale kahe tooli ja ühe väiksema laua kaupa.

Silmatorkavaimaks erinevuseks on reeglina see, et rõdukomplektid on mõõtudelt väiksemad. Kui on aga suur rõdu, pole vaja sellele tähelepanu pöörata.

Plastikust aiamööbel - lauad

Lisan ostukorvi...