Parim kattemadrats on hea kattemadrats, mis vastab sinu vajadustele

Parim kattemadratsKattemadrats on mõnes mõttes võluvits, mis aitab mitmel eri moel und kvaliteetsemaks muuta. Kuidas see aga töötab, kus kasutada ning kuidas leida parim kattemadrats?

Hea kattemadrats on mitmekülgne abimees

Kui mõelda milleks üldse kattemadrats, siis tihtipeale on vastuseks madratsi kaitsmine. Ja tõsi, madratsi enda puhastamine on palju keerulisem. Näiteks kontinentaalvoodi on küll mugav, aga ei mahu kohe kuidagi pesumasinasse. Kattemadratsid on tunduvalt õhemad ja paljude katted on pestavad, nii et kui see ka määrdub, saab kõik kiirelt puhtaks.

Madratsi kaitsmine on muidugi oluline ülesanne, ent tegelikult on võimalike kasutuskohtade ring palju suurem. Kattemadrats sobib...

... diivani või kušeti mugavamaks muutmiseks. Tavalised madratsid on pidevaks liigutamiseks liiga rasked ja päevasel ajal pole neid kusagile panna. Kattemadratsi lisamine on lihtsam ning kui vaja ei ole, saab selle kas voodi pesukasti või kappi eest ära tõsta. Ja ei pea mõtlema vaid magamisele. Parim kattemadrats muudab diivani mugavamaks nii, et pärast filmi vaatamist ei pea muretsema valutava selja pärast.

... puhkusel kvaliteetse une tagamiseks. Samamoodi võib kattemadratsi kaasa võtta puhkusele või suvilasse, et ebamugav lahendus paremaks muuta. Muhklik ja lohkudega oma aja ära elanud magamisase on nüüd taas mugav!

... olemasoleva madratsi sobivamaks muutmiseks. Kui tunned, et madrats on liiga pehme või liiga jäik, ei pea kohe uut ostma. Õigesti valitud kattemadrats aitab jäikust tasakaalustada ning hea uni on taas garanteeritud.

... kahe erineva madratsi liitmiseks. Hea kattemadrats on paljude paaride lemmik. Kui hakata mõtlema milline madrats valida, võib selguda, et soovid on väga erinevad. Une kvaliteedi arvelt ei tasu järeleandmisi teha ehk kuldse kesktee leidmise asemel on palju parem variant soetada mõlemale oma lemmikmadrats ning lisada pealmiseks, ühendavaks, kihiks korralik kattemadrats.

Kattemadratsid valmistatakse mitmes paksuses

  • 3 cm – kõige õhem kattemadrats: aitab siluda kühme, muhke, lohke ning diivani või kahe erineva madratsi ühenduskohti. Hea valik ka siis, kui peamine soov on aset kulumise või määrdumise eest kaitsta.
  • 5 cm – hea keskmine valik, kus kattemadrats on tugevam ning toetavam aga mitte liialt. Populaarne valik paaride seas, et katta kaks erinevat madratsit.
  • 7 cm – kõige paksem kattemadrats. Kuigi juba 3 cm paksune kattemadrats aitab aset siluda, siis 7 cm paksune on parem valik vanematele diivanitele ning vooditele, mis on vormist väga väljas.

Kattemadratsid on loodud selleks, et magamisase mugavamaks muuta ja seda kaitsta. Seega kui oled juba soetanud suurepärase ja kalli madratsi, siis miks mitte anda endast parim, et madratsi eluiga veelgi pikendada?

parimad kattemadratsid

Lisan ostukorvi...