Õuepink – kirsiks tordil igas aias

Kuidas muuta kaunis aed, hoolega ehitatud grillinurk või ruumikas terrass veelgi mugavamaks? Lahenduseks on muidugi korralikult valitud õuemööbel. Õuemööbli all mõistetakse reeglina pinki või toole ning lauda ja tegelikult polegi rohkem tarvis. Kui olemas on istumiskoht ja tasapind kuhu asju toetada, on mugavuse poole pealt väga palju võidetud. Ainus küsimus on see, milline õuemööbel siis täpselt valida.

Et mööbel kestaks kaua

Õigest materjalist tehtud välipingid tulevad hästi toime nii tuule kui ka vihma ja külmaga. Näiteks puidust aiapink ja puidust laud peavad olema vastavalt töödeldud, et puit mädanema ei läheks, aga kui korralikult hoolt kanda, on puidust aiamööbel üks parimaid lahendusi. Kui tahta aga võimalikult hooldusvaba lahendust, on plastikust või metallist aiamööbel parem lahendus. Plastikpunutisest tehtud mööbel on ka kerge ning tihtipeale väikeste mõõtmetega, nii et selle abil saab väga hubase istumisnurga luua igale poole. Paar pehmet patja ning ka väikesest rõdust saab koht, kus tahad veeta iga vaba hetke. Tõsi on see, et värske õhu nautimiseks ei ole ilmtingimata vaja hiigelsuurt aeda, verandat või suvilat. Õige mööblilahendusega saab hubase oaasi luua ka väikesest terrassist või kortermaja rõdunurgast. Korralik aiapink on igas aias, terrassil ja rõdul vajalik osa. Lisaks istumisvõimalusele aitavad need ka üldist ilmet tasandada ning kutsuvad juba oma olemasoluga jalga puhkama.

Õuepink (komplekt WOODY):
Õuepingid

Õiges aianurgas on koht kõigile

Kui sa kavatsed tihedalt külalisi võõrustada, on parimaks variandiks kokkupandavad toolid. See lubab istumisnurga kujundust vastavalt vajadusele muuta: kui vaja, saab neid juurde tõsta aga kui külalisi on vähem, ei võta üleliigsed toolid liialt ruumi. Variandiks on ka pikem välipink, kuhu mahub istuma nii kolm kui ka viis inimest.

Või äkki otsid sa lihtsalt viisi, kuidas sisustada mõnus lugemisnurk, kus tööelust korrakski aeg maha võtta? Mugavas, peaaegu et pesa moodi toolis, on põnevasse raamatusse sukeldumine ning kiirest elust eemale tõmbumine äärmiselt lihtne. Ja lõpetuseks võid lisada ka vaiba. Mõnus pehme vaip annab nurgale iseloomu ning on jala all soe ja pehme.

Vali vastavalt enda soovidele

Kõige olulisem ongi see, mida sa täpsemalt teha soovid. Kui tahad istuda ja jalgu puhata, on õuepink möödapääsmatu, kuid lauda ei ole alati vaja. Laua asemel võib valituks osutuda selline tool või aiapink, millel on laiad käetoed nii, et joogiklaasi saab sinna toetada ja laua arvelt ruumi kokku hoida. Kui tahad aga välitingimustes õhtusööki süüa, oleks vaja suuremat lauda ning rohkelt toole, et kogu seltskond laua ümber mahuks.

Aiapink (komplekt SANDSTONE):
Õuepink

Lisan ostukorvi...