Narma

NARMA logo

Vaip newWEAVEVaip newWEAVE

Lihulas on vaipu kootud aastakümneid, alates 1992. aastast on need valminud NARMA kaubamärgi all.Kogutud kogemused ja pidev areng on teinud neist oma valdkonna juhtiva ettevõtte. Vaipade loomisel kasutatakse unikaalset tehnoloogiat ja maitsekat disaini, nii valmivad põhjamaise stiilitunnetusega vaibakollektsioonid.

Vaip newWEAVEVaip newWEAVE

Lihulas kootud ainulaadsed smartWeave® vaibad ja Haapsalu külje all Uuemõisas valmivad plastikvaibad on artiklid, mille järgi ettevõtet tuntakse ja hinnatakse enim. Kahepoolne puuvillane smartWeave® on Narma vaibavabrikus loodud ja klientide poolt hinnatud newWeave® vaiba edasiarendus. Tänu unikaalsele tehnilisele lahendusele on Narma smartWeave® vaip stabiilne ja kujupüsiv ilma keemilise või termilise töötluseta. Vaibakoes sisalduv naturaalne puuvill on valmistatud keskkonnahoidlikult 100% taaskasutatud materjalidest.  Kõik smartWeave® vaibad on kahepoolselt kasutatavad.

Vaip smartWEAVEVaip smartWEAVEVaip smartWEAVE

Narma omatoode on ka klassikaline Skandinaavia stiilis kootud plasticWeave vaip, mis on asendamatu põrandakate igas kodus. See praktiline vaip sobib nii kööki kui koridori, aga ka sauna ja verandale, nii linnakorterisse kui ka maamajja. PlasticWeave vaip on vastupidav niiskusele ja tugevale päikesevalgusele ning seetõttu võib seda julgelt kasutada ka välitingimustes, muutes hubasemaks rõdud ning terrassid. Moodsate värvide ja mustritega on antud traditsioonilisele vinüül-plastikvaibale uus välimus, seetõttu sobituvad nad hästi tänapäevasesse koduinterjööri.

Vaip plasticWeaveVaip plasticWeaveVaip plasticWeave

Lisaks toodab NARMA laias sortimendis vaipu toorvaibakangast ja pakub kvaliteetset valikut naturaalseid lamba- ja veisenahku.

Lambanahk NARMAVeisenahk NARMAVeisenahk NARMA

 

 

Lisan ostukorvi...