Miks valida nurgadiivan?

Miks valida nurgadiivanNurgadiivanid on viimastel aastatel kasvanud paljude inimeste lemmikuks, üha enam leidub kodusid, kus just nurgadiivan on elutoa keskne sisustuselement. Seega on mööbli maastikul laineid löömas just nurgadiivanid, mis on kompaktsed, kvaliteetsed ja hinnasõbralikud. Miks aga siiski valida nurgadiivan ja mitte tavaline elutoa diivan? 

Nurgadiivani kõige olulisemaks tugevuseks on selle suurus. Nurgadiivan mahutab tihtipeale rohkem kui kahte täiskasvanud inimest ja mitte lihtsalt istuma, vaid ka lamama. Seega on suur nurgadiivan ideaalne suurperedele või inimestele, kes võõrustavad tihti külalisi. U-kujuline nurgadiivan asetab kõik inimesed mugavalt istuma nii, et kõik on üksteise lähedal, mis omakorda lihtsustab omavahel suhtlemist. Samuti on diivaneid, mis käivad lahti mugavaks voodiks. Nurgadiivanvoodi lahendab ära ruumipuuduse probleemi kui on vaja ka külalisi majutada. Diivanvoodid on tänapäeval väga nutikate ja mugavate lahendustega, et magades tunneb nagu oleks päris voodis. Seega ei ole vaja muretseda, et diivanvoodi madrats on ebamugav. Naudi enda elutoa mugavusi suurel nurgadiivanil koos oma perekonna ja sõpradega!

Teiseks - nurgadiivan ei ole mitte ainult suur ja lai, vaid ka mahukas. Müügivalikus on palju mööbliesemeid, mis sisaldavad ruumikaid panipaiku. Diivani panipaigad on ideaalsed kohad, kus hoida voodiriideid ja tekke ning patju, mida ei ole kuhugi mujale võimalik paigutada. Seega on nurgadiivanid väga multifunktsionaalsed oma mitmekülgsete lahenduste poolest, mahutades palju asju ja mitmeid inimesi diivanile istuma.
Kuid mitte kõik nurgadiivanid ei sisalda panipaiku, seega tuleb eelnevalt kaaluda, millist nurgadiivanit soovitakse soetada ja seejärel uurida kõiki erinevaid võimalusi.

Nurgadiivan on sama-aegselt stiilne ja praktiline. Klassikalise diivani valikus on keeruline leida lahendust, mis on nii praktiline kui ka kauni välimusega. Võib juhtuda, et silmale ilus diivan on liiga väike kõikide perekonnaliikmete ja külaliste mahutamiseks või hoopisvastupidi - ruumilahenduste ja stiiliga sobivat versiooni ei leita. Kaks ühes lahendust pakub aga nurgadiivan, mis mahutab mitmeid inimesi üheaegselt diivani mõnusid nautima ning on sama-aegselt omapärase disainiga. 

Nurgadiivani soetamisel tuleb kindlasti ka kaaluda erinevast materjalist diivani versioone. Pikemaajaliseks kasutamiseks on vajalik soetada diivan, mis on kergesti hooldatav ja kulumiskindlast materjalist. Naturaalsest nahast diivanid kestavad kaua ja on lihtsalt puhastatavad. Seemisnahast diivanid on luksuslikud, kuid ei ole mõistlikud suurtele perekondadele, sest neidei ole nii lihtne puhastada.
Hinnasõbralikumad ja kõige ostetumad lahendused on kunstnahast ja polüestrist valmistatud nurgadiivanid, mis kestavad samuti mitu aastat ja on suhteliselt kerge vaevaga puhastatavad.

Nurgadiivani soetamine on aga suur investeering elutoa kujundamisesse, seega tuleb ideaalse diivani otsingule piisavalt aega pühendada.

Tutvu nurgadiivanite ja nurgadiivanvoodite valikuga Home4you e-poest.

Lisan ostukorvi...