Kvaliteetsed voodid ja madratsid – hea une saladus

Öine puhkus korralikul madratsil annab päevaks palju energiat ning värskust. Madratsist väiksema tähtsusega ei ole ka kvaliteetne voodi mis on magamistoa kõige olulisem mööbliese, seal veedame ligi poole oma elust. Traditsiooniliselt on kvaliteetne voodi valmistatud puidust ja viimistlus on jäetud kas naturaalseks või on voodi üle peitsitud / värvitud. Home4you valikus on erinevaid voodeid ning puidust voodid on neile, kes armastavad traditsioonilist looduslähedasemat mööblit. Täispuidust voodi on klassika!

Voodi CHICAGOVoodi ELIZABETH

Mööblisari CHICAGO ja ELIZABETH

Uuemaks trendiks on üleni kangaga kaetud voodid, mis jätavad magamistoast pehmema ning sõbralikuma mulje. Home4you valikust leiab juba ligi 10 erinevat kangaga kaetud voodit - erinevad värvid, stiil ning võimalused – igaühele midagi. Mõnele voodile lisaks ka samast sarjast öökapid ning muud mööblit (sari CAREN), kõik kangaga kaetud.

Voodi SANDRAVoodi VICTORIA

Voodid SANDRA ja VICTORIA

Magamistoa voodid võiksid ideaalis olla pesukasti või sahtlitega, sest panipaikadest on tavaliselt alati puudus ning voodialune pind on asjade paigutamiseks ideaalne. Home4you voodite eeliseks on see, et sahtlid sulguvad tihedalt ning see hoiab tolmu paremini eemal. Panipaikadena võimaldavad pesukastiga voodid magamistuppa jätta rohkem vaba ruumi, sest sel juhul võib nii mõnegi kummuti või kapi ostmata jätta. Nüüd kui toas on rohkem ruumi võib tuppa tuua mugava tugitooli või väikese diivani ning sellega muuta magamistoa veel mõnusamaks puhkeruumiks kus head raamatut lugeda või televiisorit vaadata.

Magamistuba CARENVoodi DUKE

Voodid CAREN ja DUKE

Voodi madratsiga või ilma? Ostes voodi koos madratsiga, saad kohe kätte kasutamisvalmis mööblieseme. Home4you pakub ka valmis komplekte hoolikalt valitud kvaliteetsete Sleepwell madratsitega. Ilma madratsita voodit ostes, aga saad ise endale täpselt õige madratsi valida, sest meie madratsite valik on tunduvalt suurem. Samuti saad oma korraliku olemasoleva madratsi alles jätta, aga magamistoa ilmet uue voodiga märgatavalt muuta. Meie kauplustest ning e-poest leiad voodid madratsiga ning ilma madratsita, samuti Sleepwell kontinentaalvoodid, mootorvoodid ning kušetid ja vajalikud lisatooted mugava magamistoa sisustamiseks. Lisaks muu vajaliku nagu kummutid, kapid ja riiulid.

Voodi LOUISVoodi EMILIA

Voodid LOUIS ja EMILIA

Oma magamistoa sisustamine on keeruline ning oluline protsess, mugav ja kvaliteetne voodi tagab päeval puhanud ning värske enesetunde. Magamistoa rahulikud, mahedad värvid aitavad vaimsele lõõgastumisele ainult kaasa, kuid energiat võib magamistuppa tuua valides aksessuaarideks värvilised padjad, pleedid või vaibad ning kui on rohkem ruumi, siis aktsendiks tugitooli või väikese diivani, miks mitte mõnes erksamas toonis. Magamistoamööblit valides võiks üldises plaanis samuti jääda pigem tagasihoidlike ja naturaalsete värvide juurde ning rõhutada rahulikku ja vaikset keskkonda lisades aktsendiks detaile ja sobivaid esemeid.

Voodi LUCIA

Voodi LUCIA

Lisan ostukorvi...