Kuuseehted

KuuseehtedJõuludel toovad paljud inimesed koju kuusepuu, olgu see siis kunstpuu või päris õige jõulukuusk. Kõik kuused tuleb aga ehtida kuuseehetega. Millised kuuseehted on moes?

Jõulukuuske on võimalik ehtida nii enda valmistatud kui ka ostetud jõuluehetega. Eriti põneva lahenduse annab isevalmistatud ja poest soetatud kuuseehete kooslus. Milliseid ehteid aga soetada poest?

Kuuseehted võivad olla erinevast materjalist - puidust, klaasist, plastikust jms. Alati on moes valged, klaasist kuuseehted, klassikalised punased kuuseehted ning igal aastal saab valida uusi trendivärvides kuuseehteid. 

Loomulikult ei pea järgima jõuluehete valimisel moodi. Kuuseehted peavad eelkõige meeldima inimestele endale ja alles siis sobima kodu sisekujundusega või järgima moodi.

Lase enda loovusel lennata ja kombineeri kokku erinevas stiilis kuuseehteid. Meie kuuseehted on müügil nii komplektides kui ka üksikult. Komplektides kuuseehted leiab väiksematest ja suurematest karpidest alates 4-st kuni 30-ne erineva ehteni. Komplektidega on hea ja lihtne kaunistada suuremaid kuuskesid.

Kui soovid eriilmelist jõulupuud, siis vürtsita valikut ostes väga erinevaid kuuseehteid. Üksikud kuuseehted on ideaalsed värvilise ja põneva kuuse dekoreerimiseks. Kui aga üksikute kuuseehete soetamine tundub keeruline, siis on hea lahendus valida ühte põhilist värvitooni ehted (nt soetades need suure komplektina) ja mõned üksikud vunki lisavad kuuseehted juurde. Juba mitmeid aastaid on jõuluehete kollektsioonides huvitavaid looma- ja linnufiguure, baleriine, tinasõdureid, samuti autosid, ronge, muusikariistu jne. Aastate kaupa vahetuvad nende ehete värvid ja materjalid - leiad igale maitsele midagi ja midagi põnevat igale pereliikmele.

Sobita klaasist ning valged kuuseehted värviliste ehetega ja saad suurepärase tulemuse! Leia meie valikust ka sobivad elektriküünlad ja kaunista efektne jõulupuu!

Lisan ostukorvi...