Kuuseehted

KuuseehtedJõuludel toovad paljud inimesed koju kuusepuu, olgu see siis kunstpuu või päris õige jõulukuusk. Kõik kuused tuleb aga ehtida kuuseehetega. Millised kuuseehted on moes?

Jõulukuuske on võimalik ehtida nii enda valmistatud kui ka ostetud jõuluehetega. Eriti põneva lahenduse annab isevalmistatud ja poest soetatud kuuseehete kooslus. Milliseid ehteid aga soetada poest?

Kuuseehted võivad olla erinevast materjalist - puidust, klaasist, plastikust jms. Moes on valged, klaasist kuuseehted nagu näiteks jõuluehe GLITTER WHITE või klaaskuulide LUXO komplekt.

Loomulikult ei pea järgima jõuluehete valimisel moodi. Kuuseehted peavad eelkõige meeldima inimestele endale ja alles siis sobima kodu sisekujundusega või järgima moodi.

Lase enda loovusel lennata ja kombineeri kokku erinevas stiilis kuuseehteid. Meie kuuseehted on müügil nii komplektides kui ka üksikult. Komplektides kuuseehted leiab väiksematest ja suurematest karpidest alates 4-st kuni 30-ne erineva ehteni. Komplektidega on hea ja lihtne kaunistada suuremaid kuuskesid.

Kui soovid eriilmelist jõulupuud, siis vürtsita valikut ostes väga erinevaid kuuseehteid. Üksikud kuuseehted on ideaalsed värvilise ja põneva kuuse dekoreerimiseks. Kui aga üksikute kuuseehete soetamine tundub keeruline, siis on hea lahendus valida ühte põhilist värvitooni ehted (nt soetades need suure komplektina) ja mõned üksikud vunki lisavad kuuseehted juurde. Väga efektse kuusepuu saab kaunistatud LUXO punaste klaaskuulide ja valgete satiin rombikestega.

Sobita klaasist ning valged kuuseehted värviliste ehetega ja saad suurepärase tulemuse! Leia meie valikust ka sobivad elektriküünlad ja kaunista efektne jõulupuu!

Lisan ostukorvi...