Kokkupandavad toolid

Kokkupandav toolIgas elutoas on olemas tugitoolid ja diivan, millest piisab täiesti oma perele ja mõnele külalisele. Kui külla on oodata aga rohkem inimesi, võib tekkida probleem sellega, kuhu nad istuma panna. Trepiääred, diivani käsitoed, tumbad, kott-toolid või põrandale kuhjatud padjad on üheks variandiks, kuid mitte kõige mugavamad. Paremaks variandiks on hoopis kokkupandavad toolid.

Iga külaline on väärt mugavat istet

Winston Churchill on öelnud, et „Ära kunagi seisa, kui sa saad istuda, ära kunagi istu, kui sa saad lamada“. Selle asemel, et külalised ebamugavalt seisma sundida, paku neile mugavat istet. Kokkupandav tool on kasulik nii siseruumis, õues grilli ümber kui ka matkal. Alati võib muidugi toolid kuskile koliruumi mahutada ja neid välja tirida, kuid isegi väiksemad toolid võtavad hoiustamisel üksjagu ruumi.

Kokkupandavate toolide suureks eeliseks ongi see kui palju need ruumi kokku hoiavad kui sa neid ei kasuta. Võimalik, et tooli saab kokkupandud kujul mahutada riiulite taha, diivani või voodi alla või isegi kapi nurka. Tänu sellele on kokkupandav tool praktiline lahendus igas kodus. Kasuta seda kasvõi ajutise alusena, kuhu põrandavalgustid või laualambid tõsta!

Sobilik disain igasse interjööri

Kokkupandavate toolidega meenuvad esmalt metallist ja riidest matkatoolid, aga on ka disainilahendusi, mis sobivad niivõrd hästi muu mööbliga, et neid võiks kasvõi igapäevaselt kasutada. Kasvõi kõige lihtsam kokkupandav tool, mis pole palju rohkem kui kaks X-kujulist tükki ja nende vahele lisatud kangas. Lihtne, stiilne ja mugav lahendus.

Ehk kui oled siiani peljanud suuremate koosolemiste korraldamist, sest inimestel pole lihtsalt kuskil istuda, on igal juhul hea mõte investeerida korralikesse kokkupandavatesse toolidesse. Kodu suurus ei peaks seadma piire sellele, kui palju sõpru sa endale korraga külla saad kutsuda!

Lisan ostukorvi...