Kingitus naisele - kingiideed mida kinkida naisele

Kingitus naisele - kingiideed mida kinkida naiseleKingid naistele ei pea alati tähendama uhkeid lillekorve, kalleid spaa külastusi või viimasel hetkel poest haaratud kohvikruuse. Oma hoolimist ja tähelepanu saab näidata ka muul moel ning seepärast toome välja nii mõnedki ideed, mis aitavad leida kingitused naistele, kes on su elus tähtsal kohal.

Arvutisõbra toetamiseks

Kas sa oled tähele pannud, et ta armastab pikalt arvuti taga olla? Võimalik, et ta on usin blogikirjutaja, armastab mängida arvutimänge, vaadata seriaale või filme, suhelda sõpradega või äkki ta lihtsalt töötabki arvuti taga. Sellisel juhul oleks hea kingiidee ergonoomiline arvutitool, mis aitab pikka sundasendit natukenegi mugavamaks muuta.

Talvised mõtted

Aga mida kinkida naisele jõuludeks? Eesti kliimas, kus jõuluaeg võib olla rõske ja külm, on kindlasti heaks mõtteks mõnus paks vaip või isegi lambanahk. Selline vaip on mõnus nii palja jala alla kui ka hea variant istumiseks või lamamiseks. Igal juhul parem kui jahe põrand. Teine talvine kingiidee naisele oleks soe pleed. Isegi soojas ruumis võib aegajalt kõhe hakata ning kui lisada pleedile ka hea raamat, on kingitused naisele juba leitud.

Hobikoka rõõmuks

Ja kuigi öeldakse, et köögitarbeid ei tohiks naisele kinkida, siis hobikokast naisele võib kõige rohkem rõõmu teha just selline tööriist mis kokkamise kergeks teeb. Ühesugused hea mahutavusega säilituspurgid, dekoratiivkandik ja kuumaalus ei ole mitte vaid silmale ilusad vaadata, vaid mugavad kasutada. Targalt valitud köögitarbed on igas köögis oodatud.

Et elu oleks mugavam

Kingitus naisele võib olla lihtsalt midagi, mida ta ei pruugi küll ilmtingimata vajada, kuid mis teeb elu mugavamaks. Muidugi on võimalik istuda igasuguse tabureti peal, kuid kiiktool lõõgastab ning reguleeritavas tugitoolis saab lausa mõnusalt tukastada. Selline kingitus naisele sünnipäevaks annab selgelt märku, et sa tahad, et ta saaks aja maha võtta ja lihtsalt olla.

Küsimusele, mida kinkida naisele, ei pea olema raske vastata. Mõeldes sellele mida naine soovib, millest talle kasu oleks või mis ta elu mugavaks muudaks, toob vastuse üsna kiirelt kätte. Ja kui ikkagi ei julge ise otsust teha, siis on kinkekaart kindel lahendus näitamaks, et sa tahad teda poputada, kuid jätad lõpliku otsuse naise enda teha. Eriti mugavaks muutub asi muidugi siis kui kinkida näiteks e-kinkekaart, nii et ta saab soovitu ise välja valida ja seda kodust lahkumata.

Lisan ostukorvi...