Kingitus mehele - kingiideed mida kinkida mehele

Tugitool

14. veebruar tuleb igal aastal ja kunagi pole liiga vara mõelda sellele, mida kinkida mehele sõbrapäevaks. Pikalt ette plaanides ei ole tegelikult ühegi tähtpäevaga probleeme ning kingitused mehele on alati hästi läbi mõeldud ja teevad kingisaaja rõõmsaks. Kust aga alustada?

Mõte on see, mis loeb

Tavapäraseks on saanud, et jõulukink mehele peaks olema ikka midagi kallist ning kingitus mehele sünnipäevaks näiteks mingi vinge elamus. Võib aga minna ka hoopis teist teed. Kingiideed mehele ei pea piirduma vaid ennekuulmatute ja kalliste elamustega. Meele võib rõõmsaks teha ka targasti valitud ese, mis muudab igapäevaelu lihtsamaks.

Kingitused meestele võiksid olla kasvõi luksuslikud tugitoolid. Peale pikka tööpäeva pole midagi paremat kui tulla koju ning vajuda pehmesse ja toetust pakkuvasse tugitooli. Veel parem on lahtikäiv tugitool, mis lubab näiteks jalatoe üles tõsta ja seljatoe allapoole lasta. Selline on kingitus mehele, mis teeb kindlasti igaühele head meelt. Ja iga kord toolil istudes meenub, kes sellist mugavust võimaldas. Mitmekülgne tugitool võib olla ka vastuseks küsimusele, mida kinkida mehele aastapäevaks.

Targad ning mugavad lahendused

Aga on vaja välja mõelda, mida kinkida mehele jõuludeks. Eesti talv tähendab pimedaid õhtuid. Selleks, et ellu natukenegi valgust lisada, tulevad appi korralikud põrandalambid või laualambid. See aitab tuua valgust ka kõige pimedamasse nurka. Õigesti valitud seina-, laua- või põrandavalgustid on suurepäraseks täienduseks üldvalgustusele, loovad parema atmosfääri ja kuuluvad seega gruppi: ideaalsed jõulukingid meestele.

Naljakad kingitused meestele - miks ka mitte? Ka siin on mööblimaailmas valikuvõimalusi. Kingiidee mehele võib olla näiteks lõbusa mustriga suur vaip, omapärase disainiga laualamp või miks mitte ka pilakingitustega täidetud panipaigaga tumbad. Võib tunduda küll lapsik, kuid kingid meestele ei pea alati olema ranged ja tõsised, vaid natuke naeru ja nalja teeb ka päeva toredamaks.

Mehele kingitus internetist

Mida aga teha siis kui on vaja leida kingitused meestele jõuludeks aga pole lihtsalt aega, et poodi šoppama minna? Mida kinkida mehele? Aju ragistamise asemel võiks mõelda lihtsale lahendusele – kinkekaardid! Kui sa tead, mida ta vajab, siis miks mitte kinkida kinkekaarti just sinna poodi, kust ta leiab soovitud kingituse. Kingitus meestele võib väga vabalt olla kinkekaart ja kui ei saa minna poodi, et see kaasa võtta, siis miks mitte ka e-kinkekaart? Mitu kärbest ühe hoobiga!

Lisan ostukorvi...