Garden4you

Garden4you logo

Outdoor furniture set  DONNAOutdoor furniture set WICKER

Garden4you kaubamärk esindab Baltikumi suurimat aiamööblivalikut. Erinevad materjalid ning värvid pakuvad valikuvõimalusi ning sobiva aiamööbli või sisustustoote leiab igaüks. Garden4you valikust leiab väga suure valiku ülipopulaarseid ilmastikukindlaid Wicker plastikpunutisega komplekte ning üksiktooteid, mida saab vastavalt värvile omavahel kombineerida. Samuti pakume puidust, kunstpuidust, alumiiniumist ja plastikust aiamööblit, aiakiikesid, rippkiikesid, päikesevarje, varikatuseid, batuute, aiatekstiile jms.

 Outdoor furniture set BILLYGarden swing MONTREALTrampoline

Omaette valiku moodustavad ka HORECA sektorile mõeldud erinevad lauajalad, lauaplaadid ning toolid, mis sobivad suurepäraselt kohvikutele, restoranide väliterrassidele või rannabaaridele. Siin saab ise tooteid kombineerides enda vajadustele sobivad komplektid luua.

Garden4you kaubamärgi tooted on valitud nii hetketrende silmas pidades kui ka sooviga rikastada aiamööbli turgu uute ning huvitavate toodetega. Meie tootevalikut luues on alati arvestatud klientide lemmiktoodete ning sarjadega, samuti on põhikollektsiooni loomisel määravaks värvid, mida meie kliendid eelistavad. Kuigi alati püüame aktsendiks lisada midagi teistsugust ja tuua aedadesse uusi põnevaid värve ning erilisi tooteid ehk tuua maailmast uuemaid trende.

 

Lisan ostukorvi...