Home4you e-poes NÜÜD transport TÄIESTI TASUTA!

Mööbel otse laost! Kiirelt kätte! Ei mingit hinna, kaalu või mahu piirangut - TRANSPORT TASUTA nii väikestele, suurtele, odavatele kui ka kallitele toodetele üle kogu Eesti.  Tutvu ka tarnetingimustega!

Tegime oma e-poe Sulle, et sisustamine oleks nüüd veelgi lihtsam, mugavam ja kiirem ning Sul jääks rohkem aega oma lähedaste jaoks.

Meie e-poest ostmine on väga lihtne. Vali menüüst Sind huvitav teema - MÖÖBEL JA SISUSTUS, AIAMÖÖBEL või KONTORITOOLID - või leia soovitud toode nimetuse või koodi järgi otsingulahtrist. Selleks, et saaksid sirvida vaid e-poes müügil olevaid tooteid, filtreeri valik klikates vasakul asuvast menüüst: "E-poes saadaval".

Kui toode on saadaval e-poes on tootepildil roheline ikoon - "E-poes saadaval" ning link -  "Lisa ostukorvi".

Kliki lingil "Lisa ostukorvi" ja toode lisatakse ostukorvi, mille sisu näed kui vajutad veebilehe ülaservas asuvale lingile "Ostukorv".

Ostukorvis vali transpordiviis, lisa oma kontaktid, maksa ostu eest ning mõne aja pärast on Sinu soovitud tooted Sul olemas. On ju lihtne!
Võid teha oma ostud kõikjal Eestis, kus on olemas internetilevi. Saadame Sulle tooted koju, postkontorisse, pakiautomaati või kui soovid, saad tulla neile ise meie kesklattu järele.
Kui oled otsustanud meie e-poodi kasutada siis tutvu kindlasti kasutustingimustega. Uuri, kuidas toimub tellimine, tasumine ja transport. Kui mõni toode sind huvitab aga tahad teada rohkem kui e-poes näha, siis küsi julgesti.

Küsimused saada aadressile epood@home4you.ee või helista telefonile 639 3939 ning me aitame Sind meeleldi. Anna meile kindlasti teada, kui märkad mõnda viga või ei saa oma ostu mingil põhjusel sooritada.
Meeldivat ostlemist!

Lisan ostukorvi...