Diivanikomplektid - 11 diivanikomplekti ideed

Kindel viis anda oma elutoale ühtne ja stiilne ilme, on diivanikomplektide kasuks otsustamine. Alati on võimalus ka ise eri kohtadest ostetud tugitoole ja diivanit kombineerida, kuid ilma teadmiste ja kogemusteta ei pruugi reaalne tulemus olla selline, nagu mõtteis lootsid. Diivanikomplektid on eri disaini, ruumilise lahenduse ja ka osade arvuga, pakkudes valikuvõimalust igas olukorras.

Sarja TEELE diivanikomplekt:  Diivanikomplektid

Kahe- või kolmekohaline diivan kombineeritult tugitooliga sobib ka väiksemasse korterisse. Ja kui tavaliselt on diivanid pigem neutraalset värvi, siis TEELE diivanikomplekti lilla ja roheline toon lisavad elutoale mõnusa värvilaigu. Muidugi on teisigi värve ja erinevaid sisustusideid leiab Home4you sarjadest.

Retrovõtmes erinevates värvides sarja RIHANNA diivanikomplektid sobivad nii täielikult vastavas stiilis disainitud koju kui ka mõnusa aktsendina moodsasse elamusse. Traditsiooniline musta värvi diivan lubab silma paista mõnel teisel disainielemendil, samas kui ergas sinine võib olla elutoa keskpunktiks:

diivanikomplekt

Ja kui ei oska otsustada, kuuluvad RIHANNA sarja diivanid, mida on võimalik erinevates värvides kombineerida:

diivan ja 2 tugitooli

Nahkdiivan on alati heaks valikuks. Seda on kerge hooldada, sobides ka väikeste laste või lemmikloomadega peredele ning kui valitud on naturaalse nahaga kaetud nahkdiivani komplektid TULIP, võib kindel olla, et komplekt kestab aastaid:

diivan 3 2

Diivan ei pea olema elutoa diiva ja silmapaistev staar, vaid võib toetada ülejäänud sisustust. Sellisel juhul peaks valima pigem neutraalse värvi ja klassikalise joonega disaini. Nendele tingimustele vastavad imehästi SPENCER sarja diivanikomplektid, mis oma tagasihoidliku värviga sobivad nii moodsasse kui ka retro stiilis kodusse:

diivanikomplektid - retro

Diivanikomplekt - tugitool ja diivan

Põhjamaade disain on pikalt olnud hinnatud kohal. Lihtne on aru saada miks: minimalistlikud aga stiilsed lahendused on samal ajal ka mugavad kasutada. Kaasaegses Taani ACTONA sarjas on võimalik kombineerida diivaneid ja pehmet mööblit. Diivanid ja tugitool KAMMA:

diivan ja tugitool

Väike elutuba ei tähenda, et peaks stiilsest lahendusest loobuma. RIA kahe- ja kolmekohalised diivanid, tugitool ja tumbad lubavad valida just sellise komplekti, mis sobib kõige paremini. Väike kahekohaline diivan ja üks tugitool või ka lihtsalt kaks tugitooli, mille ette saab panna sobivat tooni tumba mahuvad igasse elutuppa:

tugitoolid ja diivanid

Diivanite tavaliseks kaaslaseks on ka tugitoolid. Võttes oluliselt vähem ruumi, sobivad tugitoolid riiulite kõrvale lisaistmeks või mõnusaks olelemisnurgaks. ACTONA sarjast leiab palju erinevaid tugitoole, mida kombineerida koos diivanitega. Valitud tugitool võib olla nii diivaniga toon-toonis, kui ka kontrastvärv, mis lubaks mõlemal mööbliesemel üheaegselt nii esile tõusta kui ka üksteisele meeldiva lisandina mõjuda. Näiteks tugitool ASTRO on saadaval erinevates toonides:

tugitool

Elutoa aitab suurepäraseks puhkenurgaks muuta see kui mööblit valides pannakse rõhku ka mööbli mugavusele. Reguleeritava jalatoega 2 ja 3-kohalised diivanid LUNA aitavad pärast pikka päeva aja maha võtta ning muutub kiirelt kogu pere lemmikuks istumiskohaks:

jalatoega diivanikomplektid

DURBAN diivanikomplektid 3+2 jätavad tänu oma disainile ja korralikule polsterdusele tõeliselt luksusliku mulje. 3-kohaline diivan on suurepärane valik ruumikamas elutoas, samas kui 2-kohaline diivan võib olla kas lisa 3-kohalisele diivanile või omaette lahendus väiksemas ruumis:

diivanikomplekt 3 ja 2

Erinevat stiili lahenduste kombineerimine on heaks viisiks, kuidas muidu tavalisse elutuppa natuke särtsu lisada. Kui võtta kombineerituna diivan TULIP ja tugitool GRAND, saab kahe erinäolise mööblieseme abil luua unikaalse lahenduse. Valides veel värvilise tugitooli, on ka rõõmus värvilaik elutoas olemas:

diivan ja tugitool

Rohkem tooteid leiab meie kategooriatest diivanid, diivanvoodid ja nurgadiivanid.

Lisan ostukorvi...