Aiamööbel lihtsalt ja soodsalt!

Aiamööbel 2020

Lihtsalt & soodsalt 23.04-31.05

"Lihtsalt & soodsalt" kampaaniast leiad alati parimad pakkumised aiamööblile. TASUTA transport toob tooted koju või suvilasse!

Vaata mugavalt kogu meie aiamööbli valikut ning kampaania sooduspakkumisi siit:

Home4you aiamööbli sortiment uueneb ja täieneb igal aastal, sellel aastal lisandus ca 150 uut toodet - aiadiivanid, söögilauakomplektid, aialauad, aiatoolid, ripptoolid, rõdukomplektid, lillepotiümbrised, rippkiiged, ripptoolid ning päikesevarjud ja varikatused.

Kompaktsest kataloogist - kliendilehest leiad uued tooted märkega "2020" ja samas saad näha, kas sinu vanad lemmiktooted on veel saadaval juhuks kui midagi on juurde vaja. Klientide lemmiksarjad on jätkuvalt sortimendis - FINLAY, PACIFIC, GENEVA, WICKER MIX&MATCH, MOSAIC. Lisaks uus põnev metallist aiamööbel MOROCCO ja romantiline MINT. El Salvadori rippkiiged ja ripptoolid pakuvad taas uusi värvikombinatsioone.

Just nüüd kevadel on õige aeg oma koduaed üle vaadata ning soetada endale suvisesse elutuppa vajalikku aiamööblit - lihtsalt ja soodsalt. Parimad pakkumised ja hinnad kõikides meie kauplustes, müügisalongis ning e-poes! Saa osa soodsatest aiamööbli pakkumistest. Soeta kõik vajalik aeda, rõdule või terrassile.

Home4you "Lihtsalt & soodsalt" kampaania pakkumistest saad osa e-poes ja meie hetkel avatud kauplustest üle Eesti. Vali endale lähim kauplus:
Tallinn: müügisalong Laagri piiril, Tähesaju City; Tartu E Kaubamajas; Pärnu Sillakeskuses. Mööbel parima hinnaga Home4you kauplustes ja e-poes.

 

Lisan ostukorvi...