Actona

ACTONA logo

Elutuba ACTONASöögituba ACTONA

ACTONA on Taanis asuv enam kui 35 aastase kogemusega ülemaailmne ettevõte. Nad soovivad olla üheks maailma kõige atraktiivsemaks sisustustoodete tarnijaks globaalsel mööbliturul. Nende disaineriteks on arhitektid/ disainerid Taanist ning välismaalt.

Ettevõtte arvates peab suurepärane mööbel olema kõigile kättesaadav. Nad näevad palju vaeva, et luua ja valmistada mõistliku hinnaga kaasaegset mööblit oma klientidele kogu maailmas. Valmistada mööblit, mis on valitud ja koju toodud kuna disain on just see mida vaja, sest see tekitab hea enesetunde, täidab kõik vajalikud funktsioonid ning sobib ka eelarvega.

Söögituba ACTONABaarikomplekt ACTONAKodukontor ACTONA

ACTONA tooted on skandinaavialikus stiilis, kasutatakse palju puidutooni ning samuti põnevaid värve. Valikus on erinevad sarjad, aga ka üksikud mööbliesemed. Erinevaid tooteid on lihtne omavahel kombineerida ning paljud esemed sobivad ka teistes stiilides tube kaunistama. ACTONA tootevaliku hulka kuuluvad: toolid, söögilauad, kohvilauad, pehme mööbel, kodukontori mööbel, magamistoa mööbel jms. Suurepärane mööbel on midagi enamat kui lahe disain. Oluline on ka sisu – ettevalmistused, huvitav materjalide valik, atraktiivsus, vastupidavus ning klientide soovidele kohaldatavus. Need põhimõtted iseloomustavad ACTONA tootevalikut suurepäraselt.

Söögituba ACTONAElutuba ACTONA

 

 

Lisan ostukorvi...